Остання редакція: 21 вересня 2017

Про зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

Готуй сани влітку, а воза взимку!

Шановні абітурієнти!
Відома народна приказка навчає: "Готуй сани влітку, а воза взимку!"

То ж, хоча до чергової вступної компанії ще начебто й далеко, та потурбуватися про готовність до вступу у ВУЗ варто вже зараз.

Адже, згідно повідомлення на сайті Освіта.ua реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 06 лютого і триватиме 19 березня 2018 року. Вже встановлені календарним планом підготовки і проведення ЗНО в 2018 році, що затверджений Міністерством освіти і науки, дати проведення оцінювання з окремих предметів.

А кафедра плодівництва і виноградарства бажає Вам, майбутнім садоводам, гарно підготуватися до ЗНО і отримати найвищі бали!

Ми ж бо чекаємо на Вас для реалізації Вами другого покликання людини - вміння "квітчати Землю садами!" (ми впевнені, що ви знайомі з першим - "Любити Землю!" ;) а рідну - і того більше ))

Працює Перша Всеукраїнська студентська наукова Інтернет-конференція "Інновації в садівництві"Читати повністю

22 березня 2017 року проводить свою роботу Перша Всеукраїнська студентська наукова інтернет-конференція “Інновації в садівництві”. Результатами наукових досліджень в садівництві діляться з Вами чотири провідних аграрних ВУЗи України.

Вітаємо із закінченням аспірантури!Читати повністю

Вітаємо із закінченням аспірантури!

Колектив кафедри плодівництва і виноградарства щиро вітає із офіційним врученням посвідчення про закінчення аспірантури своїх колег Мединського Ігора Андрійовича та Мельника Юрія Віталійовича! Бажаємо успіхів у здійсненні нових проектів, творчих звершень, нових креативних ідей у садівництві та наснаги!

Кафедра плодівництва і виноградарства взяла участь у Дні відкритих дверей Уманського НУСЧитати повністю

17 листопада 2017 року в Уманському національному університеті садівництва відбувся День відкритих дверей. Майбутні випускники загальноосвітніх шкіл мали змогу ознайомитися зі структурою університету та надаваними в ньому освітніми послугами зі здобування фахових знань сільськогосподарського спрямування. Активну участь у Дні відкритих дверей взяла також кафедра плодівництва і виноградарства факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин.

"Кращий доцент факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин 2017 року"Читати повністю

Колектив кафедри плодівництва і виноградарства щиро вітає з Відзнакою особистих професійних якостей доцента кафедри плодівництва і виноградарства Яковенка Романа Володимировича!