Остання редакція: 21 вересня 2017

Про зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

Готуй сани влітку, а воза взимку!

Шановні абітурієнти!
Відома народна приказка навчає: "Готуй сани влітку, а воза взимку!"

То ж, хоча до чергової вступної компанії ще начебто й далеко, та потурбуватися про готовність до вступу у ВУЗ варто вже зараз.

Адже, згідно повідомлення на сайті Освіта.ua реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 06 лютого і триватиме 19 березня 2018 року. Вже встановлені календарним планом підготовки і проведення ЗНО в 2018 році, що затверджений Міністерством освіти і науки, дати проведення оцінювання з окремих предметів.

А кафедра плодівництва і виноградарства бажає Вам, майбутнім садоводам, гарно підготуватися до ЗНО і отримати найвищі бали!

Ми ж бо чекаємо на Вас для реалізації Вами другого покликання людини - вміння "квітчати Землю садами!" (ми впевнені, що ви знайомі з першим - "Любити Землю!" ;) а рідну - і того більше ))

Сьогодні розпочала свою роботу третя Міжнародна наукова Інтернет-конференція "Інновації в садівництві"Читати повністю

22 березня 2019 року в Уманському національному університеті садівництва розпочала свою роботу Третя Міжнародна наукова інтернет-конференція на тему “Інновації в садівництві”. Доповіді продовжують надходити! Надсилайте свої відгуки слід на адресу поштової скриньки vmaiboroda777@gmail.com і ми розмістимо їх на в розділі =Обговорення=.

Відбувся «День саду Уманського національного університету садівництва (Сучасні тенденції в обрізуванні та захисті плодових дерев)Читати повністю

15 березня 2019 року відбувся науково-практичний семінар «День саду Уманського національного університету садівництва (Сучасні тенденції в обрізуванні та захисті плодових дерев)», який організований факультетом плодоовочівництва, екології та захисту рослин за участі науково-педагогічних працівників кафедри плодівництва і виноградарства.

Проведено І тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Садівництво та виноградарство"Читати повністю

22 листопада 2018 року в Уманському національному університеті садівництва було проведено І тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Садівництво та виноградарство"

Друга Всеукраїнська наукова студентська Інтернет-конференція "Інновації в садівництві"Читати повністю

22 листопада 2018 року кафедрою плодівництва і виноградарства УНУС проведено Другу Всеукраїнську наукову студентську інтернет-конференцію “Інновації в садівництві”. Робота проходила в наступних секціях: 1) Розсадництво; 2) Агротехніка, агрохімія, зрошення, захист рослин. Результати власних наукових досліджень у садівництві оприлюднили 13 молодих науковців Уманського національного університету садівництва.