27.03.2024
Участь науковця кафедри плодівництва і виноградарства Уманського НУС у засіданні Президії НААН УкраїниЧитати повністю

На запрошення Національної академії аграрних наук України 27 березня 2024 року Володимир ЗАМОРСЬКИЙ доктор с.-г. наук, професор кафедри плодівництва і виноградарства взяв участь у засіданні Президії з розгляду питання: «Наукове забезпечення сталого розвитку виноградарства в умовах кліматичних змін».

22.03.2024
Викладачі кафедри отримали сертифікати інструкторів освітнього проєктуЧитати повністю

Викладачі кафедри отримали сертифікати інструкторів освітнього проєкту

Уманський національний університет садівництва провадить активну діяльність у сфері міжнародної співпраці.

Лекція стейкхолдера-виробничникаЧитати повністю

Лекція стейкхолдера-виробничника

20.03.2024
Сучасні садівничі технології в "Октані"  (матеріали виїзного заняття)Читати повністю

Сучасні садівничі технології в "Октані" (матеріали виїзного заняття)

У другій декаді лютого 2024 року викладачі й аспіранти–садівники УНУС відвідали садівниче господарство ТОВ «Виробничо-комерційна фірма Октан», що на околиці села Кочержинці Уманського району.

19.03.2024
Відбувся черговий «День саду» Уманського національного університету садівництва.Читати повністю

15 березня 2024 року відбувся черговий науково-практичний семінар «День саду Уманського НУС приурочений 95-річчю від дня народження професора С.Г. Власюка (Сучасні технології в садівництві. Інноваційні технології вирощування яблуні)».

Новації у вирощуванні ягід (матеріали виїзного заняття)Читати повністю

Новації у вирощуванні ягід (матеріали виїзного заняття)

6 березня 2024 року викладачі й аспіранти–садівники УНУС відвідали господарство «Молодецька ягода», що на околиці села Молодецьке Уманського району