27.04.2018
Теоретичний тур ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади  зі спеціальності „Садівництво і виноградарство”Читати повністю

Теоретичний тур ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Садівництво і виноградарство”

25 квітня 2018 року в комп’ютерному класі кафедри плодівництва і виноградарства Уманського НУС було проведено теоретичний тур.

25.04.2018
Практичний тур з виноградарства ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Садівництво і виноградарство”Читати повністю

25 квітня 2018 року в спеціально підготовленій аудиторії корпусу № 2 (кафедра плодівництва і виноградарства Уманського НУС) було проведено практичний тур з виноградарства „Щеплення винограду” ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Садівництво і виноградарство” серед студентів аграрних ВНЗ ІІІ–ІV рівнів акредитації.

25.04.2018
Відкриття ІІ туру Всеукраїнської олімпіади студентів  зі спеціальності «Садівництво і виноградарство»Читати повністю

Відкриття ІІ туру Всеукраїнської олімпіади студентів зі спеціальності «Садівництво і виноградарство»

25 квітня 2018 р. відбулось урочисте відкриття ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади студентів зі спеціальності «Садівництво і виноградарство» серед студентів аграрних ВНЗ ІІІ–ІV рівнів акредитації. У олімпіаді беруть участь 17 студентів – переможців першого етапу з шести аграрних вищих навчальних закладів України – Білоцерківського національного аграрного університету (БНАУ), Львівського національного аграрного університету (ЛНАУ), Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіПУ), Таврійського державного агротехнологічний університету (ТДАТУ), Уманського національного університету садівництва (УНУС), Харківського національного аграрного університету (ХНАУ).

20.03.2018
Навчальна практика студентів з обрізування крон плодових деревЧитати повністю

Навчальна практика студентів з обрізування крон плодових дерев

Відповідно до графіку навчально-виробничого процесу поточного року в саду НВВ Уманського національного університету садівництва проходять навчальну практику з обрізування та формування крон плодових дерев студенти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин.

20.03.2018
Дегустація яблукЧитати повністю

Дегустація яблук

Кафедрою плодівництва і виноградарства Уманського національного університету садівництва здійснюється цикл дегустацій свіжих плодів яблуні з участю проблемно-пошукової науково-дослідної групи «Післязбиральна обробка плодів інгібітором етилену». Дегустації періодично проходять у процесі тривалого зберігання плодів, чергова відбулася 12 березня 2018 р.

15.03.2018
Відтепер плануємо своє навчання за допомогою електронного розкладуЧитати повністю

Відтепер плануємо своє навчання за допомогою електронного розкладу

Вітаємо з можливість ефективного планування свого навчання за допомогою електронного розкладу занять! Детальніше про =Розклад занять МКР= Ви зможете ознайомитися на сторінці =Розклад занять=