19.09.2023
Сучасні технології вирощування горіхоплідних культур (матеріали виїзного семінару)Читати повністю

На початку вересня викладачі і студенти 41-с та докторанти 21-дфс груп кафедри плодівництва і виноградарства Уманського національного університету садівництва відвідали крупнотоварну плантацію фундука (ліщина крупноплідна) поблизу міста Тетіїв на Київщині.

Заслужена нагородаЧитати повністю

Заслужена нагорода

Колектив кафедри плодівництва і виноградарства Уманського НУС щиро вітає свого колегу із визнанням здобутків у науково-педагогічній діяльності!

Перша практика першокурсниківЧитати повністю

Перша практика першокурсників

Студенти першого курсу факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин активно долучилися до покращення благоустрою території університету.

05.08.2023
Вітання з нагоди присудження ступеня доктора філософіїЧитати повністю

Вітання з нагоди присудження ступеня доктора філософії

Колектив кафедри плодівництва та виноградарства щиро вітає Чецького Богдана Олександровича з присудженням звання доктора філософії!

Науково-практична конференціяЧитати повністю

Науково-практична конференція

Науково-практична конференція присвячена до 95 річчя з дня народження професора Карпенчука Григорія Костянтиновича