Науково-практична конференціяЧитати повністю

Науково-практична конференція

12 червня 2023 року буде проведено науково-практичну конференцію присвячену до 95 річчя з дня народження професора Карпенчука Григорія Костянтиновича

Попередній захист дисертаційної роботиЧитати повністю

Попередній захист дисертаційної роботи

Конференція до 90-річчя з дня народження Лори Степанівни ОбіходЧитати повністю

Конференція до 90-річчя з дня народження Лори Степанівни Обіход

11 квітня 2023 року кафедрою плодівництва та виноградарства проведено науково-практичну конференції до 90-річчя з дня народження Лори Степанівни Обіход

Сучасний черешневий сад на Уманщині  (виїзне практичне заняття)Читати повністю

Сучасний черешневий сад на Уманщині (виїзне практичне заняття)

24 березня 2023 року аспіранти кафедри плодівництва і виноградарства Уманського національного університету садівництва знайомилися з досвідом вирощування черешні в ТОВ «Уманська фруктова компанія»

Науково-практична конференціяЧитати повністю

Науково-практична конференція

11 квітня 2023 року відбудеться науково-практична конференція присвячена до 90 річчю з дня народження Лори Степанівни Обіход

30.03.2023
Інноваційні технології в садівництві Уманщини (матеріали виїзного заняття)Читати повністю

Інноваційні технології в садівництві Уманщини (матеріали виїзного заняття)

21 березня 2023 року докторанти кафедри плодівництва і виноградарства Уманського національного університету садівництва відвідали родинне садівниче господарство Заріцьких поблизу села Ладижинка.