27.10.2017
Уманська садівнича школа – садівникам ВінниччиниЧитати повністю

Уманська садівнича школа – садівникам Вінниччини

До Вашої уваги частина виступу, виголошеного 20 жовтня у м. Бар Вінницької області під час науково-практичного семінару «Сучасні технології в садівництві». Семінар відбувся в рамках фестивалю-ярмарку "AppleBar" у приміщенні Дому польської культури.

11.10.2017
Практичне заняття з визначення збиральної стиглості плодів яблуні і грушіЧитати повністю

Практичне заняття з визначення збиральної стиглості плодів яблуні і груші

27 вересня 2017 року на практичному занятті з плодівництва студенти 31 сп групи факультету лісового і садово-паркового господарства вивчали методи визначення збиральної стиглості плодів.

Вітаємо професора Мельника О.В. з ювілеєм!Читати повністю

Вітаємо професора Мельника О.В. з ювілеєм!

Колектив кафедри плодівництва і виноградарства від усієї душі вітає професора Мельника Олександра Васильовича з Ювілеєм!

05.10.2017
Практичне заняття з інтенсивних технологій садівництва і виноградарстваЧитати повністю

Практичне заняття з інтенсивних технологій садівництва і виноградарства

26 вересня студенти 61м-с групи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин під керівництвом доктора сільськогосподарських наук, професора Мельника О. В. опановували основи формування і обрізування дерев вишні для комбайнового збору врожаю.

29.09.2017
Вивчення морфології плодових рослинЧитати повністю

Вивчення морфології плодових рослин

25 та 28 вересня відбулись практичні заняття з плодівництва у студентів 31-П та 32-п груп факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин на тему «Морфологія плодових рослин», що проводились доцентом кафедри плодівництва і виноградарства Майбородою В. П. та викладачем Шарапанюк О.С.

Практичне заняття з плодівництваЧитати повністю

Практичне заняття з плодівництва

19 та 21 вересня студенти 41-п та 42-п груп факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин закріплювали отримані знання на практиці.