Участь науковців кафедри в науково-практичному семінаріЧитати повністю

Участь науковців кафедри в науково-практичному семінарі

28 вересня 2022 року в Поліському національному університеті відбувся науково-практичний онлайн семінар «Сучасні тенденції садівництва в Поліссі України» на базі кафедри технологій у рослинництві.

04.07.2022
Виїзна зустріч гарантів освітньої програми "Садівництво та виноградарство"  зі стейкхолдерами Читати повністю

Виїзна зустріч гарантів освітньої програми "Садівництво та виноградарство" зі стейкхолдерами

30 червня 2022 р. відбулася виїзна зустріч гарантів освітньої програми "Садівництво та виноградарство" Заморського В.В. (третій рівень вищої освіти) і Яковенка Р.В. (перший рівень вищої освіти ) зі стейкхолдерами

11.05.2022
В Уманському НУС закладено виноградник сортами винограду селекції Інституту ім. В. Є. ТаїроваЧитати повністю

У рамках наукової співпраці з «ННЦ «ІВіВ ім. В. Є. Таїрова» та з метою вивчення нових сортів винограду в Уманському НУС кафедрою плодівництва і виноградарства закладено виноградник.

Міжнародний науково-практичний семінар «День саду УНУС»Читати повністю

Міжнародний науково-практичний семінар «День саду УНУС»

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародному науково-практичному семінарі «День саду УНУС (Сучасні технології в садівництві. Інноваційні технології вирощування малини)».

Увага! Акредитація! Відкрита зустріч!Читати повністю

Увага! Акредитація! Відкрита зустріч!

Запрошуємо усіх охочих учасників освітнього процесу, стейкхолдерів на ВІДКРИТУ ЗУСТРІЧ з експертною групою

27.11.2021
П'ята Всеукраїнська наукова студентська Інтернет-конференція "Інновації в садівництві"Читати повністю

26 листопада 2021 року відбулася П'ята Всеукраїнська наукова студентська інтернет-конференція “Інновації в садівництві”. Результати власних наукових досліджень у секціях "Розсадництво" і "Агротехніка, агрохімія, зрошення, захист рослин" оприлюднили 27 молодих науковців Уманського національного університету садівництва, Поліського національного університету (м. Житомир), Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного (м. Мелітополь), ВСП "Городищенський фаховий коледж УНУС" (м. Городище). Запрошуємо відгуки на доповіді учасників надсилати на адресу поштової скриньки plodivnytstvo@gmail.com.