Навчання у Вроцлавському природничому університетіЧитати повністю

Навчання у Вроцлавському природничому університеті

Упродовж березня 2017 року викладач кафедри плодівництва і виноградарства Уманського НУС к. с.-г. н. Людмила Слободяник проходила науково-педагогічне стажування на двох кафедрах природничо-технологічного факультету Вроцлавського природничого університету (Польща) – садівництва (під керівництвом доктора наук Марії Лічнар-Маланчук) та технології плодів, овочів і нутросетіків (під керівництвом доктора наук Аліції Кухарської).

16.04.2017
Програма науково-практичного семінару «День саду Уманського національного університету садівництва»Читати повністю

Програма науково-практичного семінару «День саду Уманського національного університету садівництва», що відбудеться 04 травня 2017 року в Уманському НУС.

14.04.2017
Конкурс "Післясадивне обрізування саджанців" для учасників Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Плодоовочівництво і виноградарство"Читати повністю

У статті інформується про перебіг конкурсу "Післясадивне обрізування саджанців", що відбувався 13 квітня 2017 року в Уманському НУС згідно програми ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Плодоовочівництво і виноградарство" 2016/2017 навчального року.

04.04.2017
Уманський НУС у науковому оргкомітеті міжнародної конференції «CAMA-2017» з проблем зберігання фруктівЧитати повністю

18-22 червня 2017 р. у м. Варшава відбудеться 12 міжнародна наукова конференція з проблем зберігання фруктів у регульованому та модифікованому газовому середовищах (контрольована та модифікована атмосфера), яку під егідою міжнародної Асоціації наукового садівництва (ISHS) проводить польський Інститут садівництва. (Уманський НУС є членом ISHS 11 липня 2013 року).

31.03.2017
Вийшов з друку збірник матеріалів міжнародної наукової Інтернет-конференції "Інновації в садівництві"Читати повністю

Вийшов з друку збірник матеріалів міжнародної наукової Інтернет-конференції "Інновації в садівництві" проведеної кафедрою плодівництва і виноградарства Уманського НУС 10 березня 2017 року.

31.03.2017
Представники компанії А.І.К. LTD запросили студентів-бакалаврів  31-п і 32-п груп на стажуванняЧитати повністю

Представники компанії А.І.К. LTD запросили студентів-бакалаврів 31-п і 32-п груп на стажування

17 березня 2017 року студенти-бакалаври з 31-п і 32-п груп заслухали повідомлення про набір студентів на стажування в компанію А.І.К. LTD під час зустрічі з представниками компанії.