19.04.2019
Теоретичний тур ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади  зі спеціальності «Садівництво і виноградарство»Читати повністю

Теоретичний тур ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Садівництво і виноградарство»

17 квітня 2019 року в комп’ютерному класі кафедри плодівництва і виноградарства Уманського НУС було проведено теоретичний тур Всеукраїнської олімпіади студентів зі спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство».

19.04.2019
Відкриття ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади студентів зі спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство»Читати повністю

17 квітня 2019 р. відбулось урочисте відкриття ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади студентів зі спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство» серед студентів аграрних ВНЗ ІІІ–ІV рівнів акредитації.

22.03.2019
Сьогодні розпочала свою роботу третя Міжнародна наукова Інтернет-конференція "Інновації в садівництві"Читати повністю

22 березня 2019 року в Уманському національному університеті садівництва розпочала свою роботу Третя Міжнародна наукова інтернет-конференція на тему “Інновації в садівництві”. Доповіді продовжують надходити! Надсилайте свої відгуки слід на адресу поштової скриньки vmaiboroda777@gmail.com і ми розмістимо їх на в розділі =Обговорення=.

22.03.2019
Відбувся «День саду Уманського національного університету садівництва (Сучасні тенденції в обрізуванні та захисті плодових дерев)Читати повністю

15 березня 2019 року відбувся науково-практичний семінар «День саду Уманського національного університету садівництва (Сучасні тенденції в обрізуванні та захисті плодових дерев)», який організований факультетом плодоовочівництва, екології та захисту рослин за участі науково-педагогічних працівників кафедри плодівництва і виноградарства.

23.11.2018
Проведено І тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Садівництво та виноградарство"Читати повністю

22 листопада 2018 року в Уманському національному університеті садівництва було проведено І тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Садівництво та виноградарство"

23.11.2018
Друга Всеукраїнська наукова студентська Інтернет-конференція "Інновації в садівництві"Читати повністю

22 листопада 2018 року кафедрою плодівництва і виноградарства УНУС проведено Другу Всеукраїнську наукову студентську інтернет-конференцію “Інновації в садівництві”. Робота проходила в наступних секціях: 1) Розсадництво; 2) Агротехніка, агрохімія, зрошення, захист рослин. Результати власних наукових досліджень у садівництві оприлюднили 13 молодих науковців Уманського національного університету садівництва.