10.03.2017
Сьогодні розпочала свою роботу Міжнародна наукова Інтернет-конференція "Інновації в садівництві"Читати повністю

10 березня 2017 року в Уманському національному університеті садівництва розпочала свою роботу Міжнародна наукова інтернет-конференція на тему “Інновації в садівництві”. Доповіді продовжують надходити! Надсилайте свої відгуки слід на адресу поштової скриньки vmaiboroda@meta.ua і ми розмістимо їх на в розділі =Обговорення=.

06.03.2017
Участь науково-педагогічних працівників Уманського НУС у конференції «Майстерня садівництва»Читати повністю

02 березня 2017 року в смт. Сутиски Тиврівського району Вінницької області відбулася конференція «Майстерня садівництва» організована компанією «Сингента». Серед учасників і доповідачів були представники Уманського національного університету садівництва.

05.02.2017
Створено спеціалізований сайт "Конференція On-line"Читати повністю

Створено спеціалізований сайт "Конференція On-line"

Міжнародна наукова інтернет-конференцією “Інновації в садівництві”, яку кафедра плодівництва і виноградарства УНУС проводитиме 10 березня 2017 року ("План проведення наукових заходів в Уманському НУС у 2017 році), започаткує проведення періодичних інтернет-конференцій по садівництву. Програмою конференції передбачено роботу 10 секцій. Тему, напрямки роботи (секції) чергових конференцій, а також детальну інформацію щодо її організації можна буде відслідковувати на сайті "Конференція On-line" - http://sad.udau.edu.ua/

30.11.2016
Дегустація плодівЧитати повністю

Дегустація плодів

На лабораторному занятті з плодівництва студенти 3 курсу факультету агрономії вчилися дегустувати плоди. Під час вивчення морфологічних ознак визначали смакові і товарні якості плодів різних сортів зерняткових культур.

18.11.2016
Пошук наукової літератури за темою магістерської роботиЧитати повністю

Пошук наукової літератури за темою магістерської роботи

17 листопада 2016 року викладачами кафедри плодівництва і виноградарства УНУС Людмилою Слободяник і Володимиром Майбородою спільно з директором Наукової бібліотеки Уманського НУС Світланою Нижник для студентів 51 пм групи було проведено заняття з дисципліни „Методологія і організація наукової роботи”.