+38 (04744) 3-23-26
Меню

Новини

10.03.2017
Сьогодні розпочала свою роботу Міжнародна наукова Інтернет-конференція "Інновації в садівництві"Читати повністю

Сьогодні розпочала свою роботу Міжнародна наукова Інтернет-конференція "Інновації в садівництві"

10 березня 2017 року в Уманському національному університеті садівництва розпочала свою роботу Міжнародна наукова інтернет-конференція на тему “Інновації в садівництві”. Доповіді продовжують надходити! Надсилайте свої відгуки слід на адресу поштової скриньки vmaiboroda@meta.ua і ми розмістимо їх на в розділі =Обговорення=.

Читати повністю

06.03.2017
Участь науково-педагогічних працівників Уманського НУС у конференції «Майстерня садівництва»Читати повністю

Участь науково-педагогічних працівників Уманського НУС у конференції «Майстерня садівництва»

02 березня 2017 року в смт. Сутиски Тиврівського району Вінницької області відбулася конференція «Майстерня садівництва» організована компанією «Сингента». Серед учасників і доповідачів були представники Уманського національного університету садівництва.

Читати повністю

05.02.2017
Створено спеціалізований сайт "Конференція On-line"Читати повністю

Створено спеціалізований сайт "Конференція On-line"

Міжнародна наукова інтернет-конференцією “Інновації в садівництві”, яку кафедра плодівництва і виноградарства УНУС проводитиме 10 березня 2017 року ("План проведення наукових заходів в Уманському НУС у 2017 році), започаткує проведення періодичних інтернет-конференцій по садівництву. Програмою конференції передбачено роботу 10 секцій. Тему, напрямки роботи (секції) чергових конференцій, а також детальну інформацію щодо її організації можна буде відслідковувати на сайті "Конференція On-line" - http://sad.udau.edu.ua/

Читати повністю

30.11.2016
Дегустація плодівЧитати повністю

Дегустація плодів

На лабораторному занятті з плодівництва студенти 3 курсу факультету агрономії вчилися дегустувати плоди. Під час вивчення морфологічних ознак визначали смакові і товарні якості плодів різних сортів зерняткових культур.

Читати повністю

18.11.2016
Пошук наукової літератури за темою магістерської роботиЧитати повністю

Пошук наукової літератури за темою магістерської роботи

17 листопада 2016 року викладачами кафедри плодівництва і виноградарства УНУС Людмилою Слободяник і Володимиром Майбородою спільно з директором Наукової бібліотеки Уманського НУС Світланою Нижник для студентів 51 пм групи було проведено заняття з дисципліни „Методологія і організація наукової роботи”.

Читати повністю

Архів новин

Вийшли з друку номери журналу «Новини садівництва»