15.11.2016
Міжнародний українсько-польський форум «Інтенсивний сад – 2016. Відповідальне садівництво»Читати повністю

09–10 листопада 2016 року в приміщенні Вінницької обласної філармонії відбувся Міжнародний українсько-польський форум «Інтенсивний сад – 2016. Відповідальне садівництво». Доповідачі - провідні фахівці в галузі садівництва та захисту рослин з України, Польщі, Угорщини. Висвітлено коли питань з вирощування садивного матеріалу, агротехніки, захисту саду, зберігання плодів.

14.11.2016
Виставку ІнтерАГРО 2016 відвідали аспіранти кафедри плодівництва і виноградарстваЧитати повністю

З новинками в аграрній техніці та обладнанні на "ІнтерАГРО 2016" ознайомились аспіранти кафедри плодівництва і виноградарства Тетяна Федорова та Олександра Полуніна.

10.11.2016
Студенти Уманського НУС взяли участь у закладання горіхового саду на ЖашківщиніЧитати повністю

Студенти Уманського НУС взяли участь у закладання горіхового саду на Жашківщині

3-4 листопада студенти 1, 3 та 5 курсів факультетів садова-паркового господарства і плодоовочівництва, екології та захисту рослин взяли активну участь у закладанні горіхового саду на Жашківщині.

09.11.2016
Викладачі кафедри плодівництва і виноградарства взяли участь у Всеукраїнському Шістнадцятому Радіодиктанті Національної ЄдностіЧитати повністю

09 листопада 2016 року викладачі кафедри плодівництва і виноградарства взяли участь у Всеукраїнському Шістнадцятому Радіодиктанті Національної Єдності.

02.11.2016
Оновлено рубрики "Історія розвитку кафедри" та "Наукові школи"Читати повністю

Оновлено рубрики "Історія розвитку кафедри" та "Наукові школи"

02 листопада 2016 року на сайті кафедри плодівництва і виноградарства було оновлено інформацію за рубриками "Наукові школи" і "Історія розвитку кафедри" (підрубрика "На кафедрі працювали"). Запрошуємо до перегляду! Дякуємо, що ви з нами! ))