20.05.2016
Успішний попередній розгляд дисертації Читати повністю

Успішний попередній розгляд дисертації

18 травня 2016 року відбулося засідання міжкафедрального фахового науково-практичного семінару "Плодоовочівництво і виноградарство". У порядку денному - попередній розгляд дисертації Чаплоуцького Андрія Миколайовича на тему "Продуктивність яблуні залежно від способу і строку обрізування крони в умовах Правобережного Лісостепу України". Попередній захист пройшов успішно.

13.05.2016
Робота секції "Агрономія" Всеукраїнської наукової конференції молодих ученихЧитати повністю

Робота секції "Агрономія" Всеукраїнської наукової конференції молодих учених

10 травня 2016 року викладачі та аспіранти кафедри плодівництва і виноградарства Уманського національного університету садівництва взяли участь у Всеукраїнській науковій конференції молодих учених «Актуальні проблеми садівництва в сучасній аграрній науці».

04.05.2016
Інноваційні технології в навчальному процесі: контурне обрізування яблуніЧитати повністю

Інноваційні технології в навчальному процесі: контурне обрізування яблуні

У пору цвітіння яблуні в університетському дослідно-показовому саду голландського типу проведено контурне обрізування дерев на карликовій підщепі М.9. Експеримент розпочато кілька років тому з використанням розробленого на кафедрі плодівництва і виноградарства шаблону. Насадження закладено в 1995 р. отриманими з Нідерландів безвірусними саджанцями яблуні провідних сортів світової селекції.

03.03.2016

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Плодоовочівництво і виноградарство"