ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Плодоовочівництво і виноградарство"

23.04.2019
Підведення пісумків ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади студентів  зі спеціальності «Садівництво та виноградарство»Читати повністю

Підведення пісумків ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади студентів зі спеціальності «Садівництво та виноградарство»

17–18 квітня 2019 р. відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади студентів зі спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство» серед студентів аграрних ВНЗ ІІІ–ІV рівнів акредитації. За результатами загального заліку перше місце посів Валерій Скрипніченко (Уманський національний університет садівництва), друге місце розділили Олексій Кононенко (Національний університет біоресурсів і природокористування України) та Іван Трушев (Уманський національний університет садівництва), а трете місце здобули Дар’я Терещенко (Національний університет біоресурсів і природокористування України) та Анна Шаповал (Таврійський державний агротехнологічний університет).

23.04.2019
Практичний тур з плодівництва ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади  зі спеціальності «Садівництво та виноградарство»Читати повністю

Практичний тур з плодівництва ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Садівництво та виноградарство»

17 квітня 2019 року в спеціально підготовленій аудиторії корпусу № 2 було проведено практичний тур з плодівництва «Післясадивне обрізування саджанців» в рамках ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади студентів зі спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство».

19.04.2019
Теоретичний тур ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади  зі спеціальності «Садівництво і виноградарство»Читати повністю

Теоретичний тур ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Садівництво і виноградарство»

17 квітня 2019 року в комп’ютерному класі кафедри плодівництва і виноградарства Уманського НУС було проведено теоретичний тур Всеукраїнської олімпіади студентів зі спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство».

19.04.2019
Відкриття ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади студентів зі спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство»Читати повністю

17 квітня 2019 р. відбулось урочисте відкриття ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади студентів зі спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство» серед студентів аграрних ВНЗ ІІІ–ІV рівнів акредитації.

28.04.2018
Закриття ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади студентів  зі спеціальності «Садівництво і виноградарство»Читати повністю

Закриття ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади студентів зі спеціальності «Садівництво і виноградарство»

25–26 квітня 2018 р. відбувся ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади студентів зі спеціальності «Садівництво і виноградарство» серед студентів аграрних ЗВО ІІІ–ІV рівнів акредитації.

27.04.2018
Практичний тур з плодівництва ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади  зі спеціальності „Садівництво і виноградарство”Читати повністю

Практичний тур з плодівництва ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Садівництво і виноградарство”

25 квітня 2018 року в спеціально підготовленій аудиторії корпусу №2 було проведено практичний тур з плодівництва "Післясадивне обрізування саджанців".