Остання редакція: 15 вересня 2017

Магістранти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин вчилися облаштовувати робоче місце науковця

На лабораторному занятті з елементами ділової гри навчальної дисципліни "Методологія та організації наукових досліджень" магістранти 11м-с та 11м-зґ груп факультету магістранти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського НУС вчилися облаштовували робоче місце науковця.

Метою проведення заняття було ознайомлення зі специфікою діяльності наукового працівника, а також формування у молодих науковців правильного уявлення про організацію свого робочого місця. Студенти мали врахувати освітленість робочого місця, розміщення столів, наявну техніку і правильне її розташування, облаштування картотеки і місць для зберігання документації, книг, довідкової літератури і канцтоварів..

Під час заняття магістрантам було запропоновано розробити власну модель робочого простору науковця та втілити її у відведеному місці. Що вони з радістю й зробили: з наявних меблів, предметів, та наукової літератури студенти 11м-с і 11м-зґ спланували та облаштували робоче місце науковця.

У творчому процесі беруть участь магістранти 11м-с групи:

У творчому процесі беруть участь магістранти 11м-зґ групи:

Наприкінці заняття було проведено аналіз виконання завдання студентами, аспірантами та викладачами.

Володимир Майборода, Людмила Слободяник