+38 (04744) 3-23-26
Меню
Остання редакція: 03 травня 2018

Закриття ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади студентів зі спеціальності «Садівництво і виноградарство»

25–26 квітня 2018 р. відбувся ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади студентів зі спеціальності «Садівництво і виноградарство» серед студентів аграрних ЗВО ІІІ–ІV рівнів акредитації.

Оргкомітет на чолі із проректором з науково-педагогічної роботи М. І. Мальований, заступниками С. В. Щетиною, О. В. Мельником, О. І. Улянич, секретарем О. С. Шарананюк, технічними секретарями А. М. Чаплоуцьким і О. В. Полуніною забезпечили чітке і злагоджене вирішення питань підготовки й проведення олімпіади.

Головою журі О. В. Мельником та її членами – досвідченими викладачами кафедр овочівництва, плодівництва і виноградарства, захисту і карантину рослин Уманського національного університету садівництва та викладачами ЗВО – учасників Олімпіади – розроблено тестові й описові завдання з плодівництва, овочівництва та виноградарства, а також критерії та оригінальну систему прозорого й об’єктивного оцінювання робіт. 

 

 

Реєстрацію учасників ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади студентів зі спеціальності «Садівництво і виноградарство», перевірку їх повноважень, проведення шифрування та дешифрування робіт забезпечувала мандатна комісія у складі доцентів Романа Яковенка, Вікторії Кецкало і  Людмили Слободяник.

 

 

 

Члени апеляційної комісії професор Володимир Заморський, доценти Андрій Тернавський і Ігор Крикунов готові були проводити оперативний розгляд суперечливих питань, пов'язаних з оцінкою виконання завдань та внесення відповідних пропозицій на обговорення журі.

  

 

 Обробку результатів забезпечував технічний секретар, викладач Андрій Чаплоуцький.

 

 

Дешифрування проводили голова журі професор Олександр Мельник і голова мандатної комісії Роман Яковенко.

 

За результатами загального заліку І місце отримала Іщенко Вікторія (УНУС), друге місце здобув Вовк Анатолій (УНУС), а трете місце посіла Василенко Катерина (НУБіПУ).

 

 

Усі переможці та учасники олімпіади нагороджені дипломами і цінними подарунками, які вручали голова журі професор Олександр Мельник, заступник професор Олена Улянич і секретар Ольга Шарапанюк.

 

 

 

  

 

 

  

Оргкомітет ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Садівництво і виноградарство»  щиро вітають переможців і бажають усім конкурсантам подальших здобутків.

Людмила Слободяник,

доцент кафедри плодівництва і виноградарства

Фото Юрія Мельника