Остання редакція: 26 лютого 2016

Практична підготовка – основа знань

Студенти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин проходять навчальну практику з обрізування плодових дерев в ННВВ УНУС.

В Уманському національному університеті садівництва триває навчальна практика з плодівництва (обрізування плодових дерев).

Навчальна практика проводиться на базі навчально-наукового виробничого відділу Уманського НУС у насадженнях плодових дерев та ягідників.

Студенти третього курсу факультету плодоовочівництва, екології і захисту рослин практично здобувають практичні навички з обрізування різновікових дерев яблуні, груші, абрикоси, сливи, черешні та кущових ягідників.

Забезпечення інструментом - ННВВ УНУС та кафедра плодівництва і виноградарства (старший лаборант Людмила Заїка і лаборант Андрій Черних).

Під час обрізування яблуні в інтенсивному саду ННВВ Уманського НУС:

Анастасія Тарасова, 32-п група (ліворуч) та студенти 31-п групи на чолі зі старостою Максимом Кисілем (на дереві)

Керівництво практикою здійснює професорсько-викладацький склад кафедри плодівництва і виноградарства Уманського НУС:
зліва на право: аспіранти Ігор Мединський і Юрій Мельник, завідувач відділом садівництва ННВВ Галина Гавінська, асистенти Андрій Чаплоуцький і Ольга Шарапанюк, доцент Петро Головатий

Олександр Фоменко, заступник декана факультету плодоовочівництва,
екології та захисту рослин з практичної підготовки студентів,

Володимир Майборода, доцент кафедри плодівництва і виноградарства