Остання редакція: 18 жовтня 2016

Практичне заняття з вивчення стійкості помологічних сортів яблуні до хвороб та шкідників

1. Різна ступінь ураження листя яблуні паршею (середній - здоровий)
1. Різна ступінь ураження листя хворобами (середній - здоровий)

На кафедрі плодівництва і виноградарства Уманського національного університету садівництва 05 жовтня 2016 року було проведено практичне заняття з помології на тему «Вивчення стійкості помологічних сортів до хвороб та шкідників» зі студентами 41-п групи.

У саду студенти мали змогу наочно ознайомитись з проявами ураження плодових культур основними хворобами та шкідниками.

Під час заняття студенти набули практичні навички оцінювання ступеня ураження і виявлення сортових відмінностей стійкості різних помологічних сортів до хвороб.

Такі заняття в саду є традиційними для кафедри плодівництва і виноградарства, вони дають змогу студентам закріпити теоретичні знання та отримати необхідний досвід роботи в польових умовах.

Андрій Чаплоуцький,
 викладач кафедри плодівництва і виноградарства
(фото автора)