Остання редакція: 23 листопада 2018

Проведено І тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Садівництво та виноградарство"

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання її творчої праці, активізації науково-дослідної роботи студентів університету та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади згідно наказу Міністерства освіти і науки та Уманського національного університету садівництва № 01-06/115 від 16 жовтня 2018 року "Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018-2019 навчальному році" на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин 22 листопада 2018 року було проведено перший тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Плодоовочівництво і виноградарство”. Її учасниками стали 35 студентів 1 (магістри), 3 та 4 курсів. Тестові завдання олімпіади містили 60 питань з плодівництва, розсадництва, овочівництва, виноградарства та захисту рослин.

Вітаємо переможців !!!

П Е Р Е М О Ж Ц І

першого туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності

„Плодоовочівництво і виноградарство”