+38 (04744) 3-23-26
Меню
Остання редакція: 28 квітня 2018

Теоретичний тур ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Садівництво і виноградарство”

25 квітня 2018 року в комп’ютерному класі кафедри плодівництва і виноградарства Уманського НУС було проведено теоретичний тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Садівництво і виноградарство” 2017/2018 н.р.

Викладачами кафедр овочівництва, плодівництва і виноградарства, захисту і карантину рослин Уманського національного університету садівництва та викладачами ВНЗ – учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Садівництво і виноградарство” – розроблено тестові завдання з плодівництва, овочівництва та виноградарства, а також критерії та оригінальну систему прозорого й об’єктивного оцінювання робіт. 

Умови виконання конкурсу студентам пояснили доцент Наталія Воробйова (УНУС) і викладач Андрій Чаплоуцький (УНУС).

 

 

 Перед початком конкурсу було озвучено необхідні умови та дії конкурсантів під час виконання завдання та надано 1 год 45 хв. на виконання завдань.

 За результатами теоретичного туру з плодівництва найкраще впорався  Носаченко Олексій (ТДАТУ), друге місце здобув Кашкарьов Євген (ТДАТУ), а трете місце посіла Василенко Катерина (НУБіПУ).

 

 

 

За результатами теоретичного туру з овочівництва найкраще впоралася  Іщенко Вікторія (УНУС), друге місце здобув Вовк Анатолій (УНУС), а трете місце посіла Василенко Катерина (НУБіПУ).

 

 

 

За результатами теоретичного туру з виноградарства найкраще впоралася  Іщенко Вікторія (УНУС), друге місце здобув Носаченко Олексій (ТДАТУ), а трете місце посіла Кононенко Олексій (НУБіПУ).

 

 

 

 


 

Людмила Слободяник,

доцент кафедри плодівництва і виноградарства

Фото Юрія Мельника