Остання редакція: 31 жовтня 2017

Заняття з вирощування декоративних плодових рослин

19 жовтня 2017 року студенти 2 та 4 курсів факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин мали змогу наочно ознайомитися з особливостями вирощування садивного матеріалу та догляду за нетрадиційними для нашої зони плодовими декоративними рослинами в умовах закритого ґрунту.

Практичне заняття з навчальної дисципліни "Декоративне садівництво" у формі екскурсії провели викладачі кафедри плодівництва і виноградарства к.с.-.г.н. Андрій Миколайович Чаплоуцький та викладач Яна Олександрівна Кравцова.

Студенти ознайомилися з розмножуванням та культивуванням декоративно-листяних та квітучих рослин, які походять із зон Субтропіків і Тропіків, в умовах теплично-оранжерейного комплексу Уманського НУС.

Майстер науково-дослідного теплично-оранжерейного комплексу кафедри садово-паркового господарства Уманського НУС Журавльова Тетяна Володимирівна доповнила екскурсію цікавими розповіддями про плодові екзоти - лимон, ківі та хурму.

Чаплоуцький А. М., викладач

Кравцова Я. О., викладач