04.05.2018 р. буде проведено «День саду Уманського національного університету садівництва (Сучасні тенденції в плодовому розсадництві)»

Початок: 09:30, 04 травня

Українські садівники зберуться в Умані !

4 травня 2018 року в Умані відбудеться науково-практичний семінар

«День саду Уманського національного університету садівництва
(Сучасні тенденції в плодовому розсадництві)»

У програмі заходу актуальні питання плодового розсадництва:
- світові тенденції;
- досягнення вітчизняної науки;
- зрошення;
- стратегія захисту рослин;
і багато іншого.

Захід відбудеться 4 травня 2018 року за адресою м. Умань, вул. Інститутська 1 (навчальний корпус 1).

Вхід вільний!

З питань участі та реклами звертайтеся за номерами телефонів: +38 (096) 914-39-88; +38 (093) 534-63-89
чи пишіть на інтернет скриньку (e-mail): andriy.chaploutskyy@udau.edu.ua

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ:

900 до 1000 Реєстрація учасників.

1000 – Вітальне слово ректора Уманського національного університету садівництва, професора Непочатенко Олени Олександрівни.

1010 – «Відшкодування коштів на закладання багаторічних насаджень» Крошка Д. Г. голова асоціації «Укрсадпром».

1020 – «Світова тенденція у плодовому розсадництві» Майборода В.П. кандидат с.-г. наук, доцент Уманський НУС.

1040 – «Нові технології в сучасному садівництві. On-line метеостанція, бездротові датчики вологості грунту, автоматизація поливу» Дідух О.М. комерційний директор ТОВ «Ай Ті-Лінкс».

1100– Надбання в плодовому розсадництві Сумської ДСС ІС НААН України» Чухіль С.М. кандидат с.-г. наук, науковий співробітник Сумська ДСС ІС НААН України.

1120– «Фітосанітарні аспекти сертифікації плодових і ягідних культур». Удовиченко К.М. кандидат біол. наук, завідувач лабораторії вірусології Інститут садівництва НААН України.

1140– «Зрошення розсадника, на прикладі практики компанії АІК» Реп'яшник В.В. менеджер компанії "AIK LTD".

1200 – Кава-брейк.

1230 – «Стратегія захисту розсадника та промислових садів плодових культур від основних шкідників, збудників хвороб і бур'янів в Україні». Яновський Ю.П. доктор с.-г. наук, професор, завідувач кафедри захисту і карантину рослин Уманський НУС.

1310– «Захист розсадника та саду від компанії Самміт-агро» Таран А. ТОВ "Самміт-Агро Юкрейн".

1325– «Використання біопрепаратів у розсаднику» Сіленко В.О. кандидат с.-г. наук, доцент, консультант компанії «БТУ-Центр».

1340– «Вирощування саджанців фундука» Шарапанюк О.С. викладач Уманський НУС.

1400– Вихід у колекційний маточник і розсадник (доценти Майборода В.П. і Буцик Р.М.).

Інтернет-конференція на тему “Інновації в садівництві”

Шановні учасники конференції! Тему, напрямки роботи (секції) чергової конференції, а також детальну інформацію щодо її організації можна знайти на сторінці Наступна конференція ( http://sad.udau.edu.ua/conf_next/ )