Остання редакція: 21 вересня 2017

Про зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

Готуй сани влітку, а воза взимку!

Шановні абітурієнти!
Відома народна приказка навчає: "Готуй сани влітку, а воза взимку!"

То ж, хоча до чергової вступної компанії ще начебто й далеко, та потурбуватися про готовність до вступу у ВУЗ варто вже зараз.

Адже, згідно повідомлення на сайті Освіта.ua реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 06 лютого і триватиме 19 березня 2018 року. Вже встановлені календарним планом підготовки і проведення ЗНО в 2018 році, що затверджений Міністерством освіти і науки, дати проведення оцінювання з окремих предметів.

А кафедра плодівництва і виноградарства бажає Вам, майбутнім садоводам, гарно підготуватися до ЗНО і отримати найвищі бали!

Ми ж бо чекаємо на Вас для реалізації Вами другого покликання людини - вміння "квітчати Землю садами!" (ми впевнені, що ви знайомі з першим - "Любити Землю!" ;) а рідну - і того більше ))

Четверта Всеукраїнська наукова студентська Інтернет-конференція "Інновації в садівництві"Читати повністю

26 листопада 2020 року кафедрою плодівництва і виноградарства УНУС проведено Четверту Всеукраїнську наукову студентську інтернет-конференцію “Інновації в садівництві”. Робота проходила в наступних секціях: 1) Розсадництво; 2) Агротехніка, агрохімія, зрошення, захист рослин. Результати власних наукових досліджень у садівництві оприлюднили 23 молодих науковців Уманського національного університету садівництва та Поліського національного університету (м. Житомир).

Практичне заняття у винограднику господарства «Виноградар-Умані»Читати повністю

Практичне заняття у винограднику господарства «Виноградар-Умані»

13 жовтня 2020 року студенти 31-с групи та викладачі факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва відвідали господарство «Виноградар-Умані», що поблизу м. Христинівка.

Вітаємо Олександру Василівну Полуніну із присудженням наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук зі спеціальності 06.01.07 - плодівництво!Читати повністю

Практичне заняття в насадженнях лохини і жимолості їстівної в ТОВ "Агроплант"Читати повністю

Практичне заняття в насадженнях лохини і жимолості їстівної в ТОВ "Агроплант"

15 вересня 2020 року студенти-магістранти 21-мс, 21-мзґ груп та студенти третього курсу факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин під керівництвом викладачів кафедри плодівництва і виноградарства Уманського НУС В. П. Майбороди та О. С. Шарапанюк, відвідали господарство ТОВ "Агроплант", що знаходиться в селі Юрківка Уманського району Черкаської області.