Остання редакція: 21 вересня 2017

Про зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

Готуй сани влітку, а воза взимку!

Шановні абітурієнти!
Відома народна приказка навчає: "Готуй сани влітку, а воза взимку!"

То ж, хоча до чергової вступної компанії ще начебто й далеко, та потурбуватися про готовність до вступу у ВУЗ варто вже зараз.

Адже, згідно повідомлення на сайті Освіта.ua реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 06 лютого і триватиме 19 березня 2018 року. Вже встановлені календарним планом підготовки і проведення ЗНО в 2018 році, що затверджений Міністерством освіти і науки, дати проведення оцінювання з окремих предметів.

А кафедра плодівництва і виноградарства бажає Вам, майбутнім садоводам, гарно підготуватися до ЗНО і отримати найвищі бали!

Ми ж бо чекаємо на Вас для реалізації Вами другого покликання людини - вміння "квітчати Землю садами!" (ми впевнені, що ви знайомі з першим - "Любити Землю!" ;) а рідну - і того більше ))

П'ята Всеукраїнська наукова студентська Інтернет-конференція "Інновації в садівництві"Читати повністю

26 листопада 2021 року відбулася П'ята Всеукраїнська наукова студентська інтернет-конференція “Інновації в садівництві”. Результати власних наукових досліджень у секціях "Розсадництво" і "Агротехніка, агрохімія, зрошення, захист рослин" оприлюднили 27 молодих науковців Уманського національного університету садівництва, Поліського національного університету (м. Житомир), Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного (м. Мелітополь), ВСП "Городищенський фаховий коледж УНУС" (м. Городище). Запрошуємо відгуки на доповіді учасників надсилати на адресу поштової скриньки plodivnytstvo@gmail.com.

Зустріч гарантів освітньої програми "Садівництво та виноградарство" зі стейкхолдерами з ПольщіЧитати повністю

10 листопада 2021 р. відбулася зустріч гарантів освітньої програми "Садівництво та виноградарство" Заморського В.В. (третій рівень вищої освіти), Яковенка Р.В. (перший рівень вищої освіти ) і Чаплоуцького А.М. (початковий рівень вищої освіти) зі стейкхолдерами – головний агроном Галаком Ігорем, та Павелом і Анетою Макаревіч – менеджерами компанії Fieldstone Investments II Sp. Z o. o. (Польща).

Оголошення про набір на курси підготовки до єдиного вступного іспиту (ЄВІ) для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня магістраЧитати повністю

Уманський національний університет садівництва оголошує набір на курси підготовки до єдиного вступного іспиту (ЄВІ) до вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра на основі диплому бакалавра.

Вітаємо Людмилу Миколаївну Худік із присудженням наукового ступеня кандидата технічних наук та отриманням диплома!Читати повністю

Вітаємо Людмилу Миколаївну Худік із присудженням наукового ступеня кандидата технічних наук зі спеціальності 05.18.13 – технологія консервованих і охолоджених харчових продуктів (технічні науки), а також її наукового керівника – доктора сільськогосподарських наук, професора Мельника Олександр Васильовича!