Остання редакція: 21 вересня 2017

Про зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

Готуй сани влітку, а воза взимку!

Шановні абітурієнти!
Відома народна приказка навчає: "Готуй сани влітку, а воза взимку!"

То ж, хоча до чергової вступної компанії ще начебто й далеко, та потурбуватися про готовність до вступу у ВУЗ варто вже зараз.

Адже, згідно повідомлення на сайті Освіта.ua реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 06 лютого і триватиме 19 березня 2018 року. Вже встановлені календарним планом підготовки і проведення ЗНО в 2018 році, що затверджений Міністерством освіти і науки, дати проведення оцінювання з окремих предметів.

А кафедра плодівництва і виноградарства бажає Вам, майбутнім садоводам, гарно підготуватися до ЗНО і отримати найвищі бали!

Ми ж бо чекаємо на Вас для реалізації Вами другого покликання людини - вміння "квітчати Землю садами!" (ми впевнені, що ви знайомі з першим - "Любити Землю!" ;) а рідну - і того більше ))