Остання редакція: 21 вересня 2017

Про зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

Готуй сани влітку, а воза взимку!

Шановні абітурієнти!
Відома народна приказка навчає: "Готуй сани влітку, а воза взимку!"

То ж, хоча до чергової вступної компанії ще начебто й далеко, та потурбуватися про готовність до вступу у ВУЗ варто вже зараз.

Адже, згідно повідомлення на сайті Освіта.ua реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 06 лютого і триватиме 19 березня 2018 року. Вже встановлені календарним планом підготовки і проведення ЗНО в 2018 році, що затверджений Міністерством освіти і науки, дати проведення оцінювання з окремих предметів.

А кафедра плодівництва і виноградарства бажає Вам, майбутнім садоводам, гарно підготуватися до ЗНО і отримати найвищі бали!

Ми ж бо чекаємо на Вас для реалізації Вами другого покликання людини - вміння "квітчати Землю садами!" (ми впевнені, що ви знайомі з першим - "Любити Землю!" ;) а рідну - і того більше ))

В Уманському НУС закладено виноградник сортами винограду селекції Інституту ім. В. Є. ТаїроваЧитати повністю

У рамках наукової співпраці з «ННЦ «ІВіВ ім. В. Є. Таїрова» та з метою вивчення нових сортів винограду в Уманському НУС кафедрою плодівництва і виноградарства закладено виноградник.

Міжнародний науково-практичний семінар «День саду УНУС»Читати повністю

Міжнародний науково-практичний семінар «День саду УНУС»

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародному науково-практичному семінарі «День саду УНУС (Сучасні технології в садівництві. Інноваційні технології вирощування малини)».

Увага! Акредитація! Відкрита зустріч!Читати повністю

Увага! Акредитація! Відкрита зустріч!

Запрошуємо усіх охочих учасників освітнього процесу, стейкхолдерів на ВІДКРИТУ ЗУСТРІЧ з експертною групою

П'ята Всеукраїнська наукова студентська Інтернет-конференція "Інновації в садівництві"Читати повністю

26 листопада 2021 року відбулася П'ята Всеукраїнська наукова студентська інтернет-конференція “Інновації в садівництві”. Результати власних наукових досліджень у секціях "Розсадництво" і "Агротехніка, агрохімія, зрошення, захист рослин" оприлюднили 27 молодих науковців Уманського національного університету садівництва, Поліського національного університету (м. Житомир), Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного (м. Мелітополь), ВСП "Городищенський фаховий коледж УНУС" (м. Городище). Запрошуємо відгуки на доповіді учасників надсилати на адресу поштової скриньки plodivnytstvo@gmail.com.