Остання редакція: 21 вересня 2017

Про зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

Готуй сани влітку, а воза взимку!

Шановні абітурієнти!
Відома народна приказка навчає: "Готуй сани влітку, а воза взимку!"

То ж, хоча до чергової вступної компанії ще начебто й далеко, та потурбуватися про готовність до вступу у ВУЗ варто вже зараз.

Адже, згідно повідомлення на сайті Освіта.ua реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 06 лютого і триватиме 19 березня 2018 року. Вже встановлені календарним планом підготовки і проведення ЗНО в 2018 році, що затверджений Міністерством освіти і науки, дати проведення оцінювання з окремих предметів.

А кафедра плодівництва і виноградарства бажає Вам, майбутнім садоводам, гарно підготуватися до ЗНО і отримати найвищі бали!

Ми ж бо чекаємо на Вас для реалізації Вами другого покликання людини - вміння "квітчати Землю садами!" (ми впевнені, що ви знайомі з першим - "Любити Землю!" ;) а рідну - і того більше ))

Вітаємо із визнанням заслуг перед країною та Університетом!Читати повністю

Вітаємо із визнанням заслуг перед країною та Університетом!

Колектив кафедри плодівництва і виноградарства Уманського НУС щиро вітає доцента Яковенка Романа Володимировича із Подякою Міністерства освіти і науки України! Бажаємо успіхів у здійсненні нових проектів, творчих звершень, нових креативних ідей у садівництві та наснаги!

До 90-річчя з дня народження Грицаєнка Аркадія ОлександровичаЧитати повністю

До 90-річчя з дня народження Грицаєнка Аркадія Олександровича

Сьогодні, в день 90-річчя з дня народження, ми згадуємо добрим словом кандидата біологічних наук, фахівця в галузі плодівництва, учителя багатьох поколінь вчених-садоводів, і просто чудову людину й вірного сім’янина Аркадія Олександровича Грицаєнка.

Захист кандидатської дисертації зі спеціальності 06.01.07 - плодівництво викладача кафедри плодівництва і виноградарства УНУС Шарапанюк Ольги СергіївниЧитати повністю

04.12.2019 р. відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.01.07 – плодівництво Шарапанюк Ольги Сергіївни на тему "Продуктивність відсадкового маточника підщеп яблуні залежно від субстрату й обробки регулятором росту в Правобережному Лісостепу України". Науковий керівник – Заслужений діяч науки і техніки України, доктор сільськогосподарських наук, професор Мельник Олександр Васильович, Уманський національний університет садівництва.

Успішний попередній розгляд дисертації Полуніної Олександри Василівни Читати повністю

Успішний попередній розгляд дисертації Полуніної Олександри Василівни

27 листопада 2019 року відбулося засідання міжкафедрального фахового науково-практичного семінару "Плодівництво і виноградарство". У порядку денному - попередній розгляд дисертації Полуніної Олександри Василівни на тему "Способи вирощування двопровідникових саджанців яблуні на підщепі 54-118 у Правобережному Лісостепу України". Попередній захист пройшов успішно.