Науково-практичний журнал Новини садівництва

Щоквартальний науково-виробничий журнал «Новини садівництва»

Заснований за ініціативи кафедри плодівництва та виноградарства Уманського національного університету садівництва

Видається - з 1993 року.

Головний редактор - 1993 р - професор Карпенчук Г. К.; з 1994 р. - професор Олександр Мельник.

Офіційний сайт - novsad.com

Кафедра плодівництва і виноградарства взяла участь у Дні відкритих дверей Уманського НУСЧитати повністю

17 листопада 2017 року в Уманському національному університеті садівництва відбувся День відкритих дверей. Майбутні випускники загальноосвітніх шкіл мали змогу ознайомитися зі структурою університету та надаваними в ньому освітніми послугами зі здобування фахових знань сільськогосподарського спрямування. Активну участь у Дні відкритих дверей взяла також кафедра плодівництва і виноградарства факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин.

"Кращий доцент факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин 2017 року"Читати повністю

Колектив кафедри плодівництва і виноградарства щиро вітає з Відзнакою особистих професійних якостей доцента кафедри плодівництва і виноградарства Яковенка Романа Володимировича!

Заняття з вирощування декоративних плодових рослинЧитати повністю

Заняття з вирощування декоративних плодових рослин

19 жовтня 2017 року студенти 2 та 4 курсів факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин, під час заняття з декоративного садівництва, мали змогу наочно ознайомитися з особливостями вирощування садивного матеріалу та догляду за плодовими декоративними рослинами в умовах закритого ґрунту. На базі теплично-оранжерейного комплексу Уманського НУС, студенти вивчали як розмножують та культивують декоративно-листяні та квітучі рослини, які походять із зон Субтропіків і Тропіків.

Практичне навчання з формування і обрізування черешні Читати повністю

Практичне навчання з формування і обрізування черешні

17 та 19 жовтня 2017 року студенти 41-п та 42-п груп факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин під час практичних занять з курсу плодівництва продовжували вивчення особливостей формування та обрізування плодових насаджень. Цього разу студенти ознайомилися з особливостями обрізування насаджень черешні. Студентам наочно продемонстровано основи формування й обрізування веретеноподібної крони черешні на підщепі Гізела 5.