Науково-практичний журнал Новини садівництва

Щоквартальний науково-виробничий журнал «Новини садівництва»

Заснований за ініціативи кафедри плодівництва та виноградарства Уманського національного університету садівництва

Видається - з 1993 року.

Головний редактор - 1993 р - професор Карпенчук Г. К.; з 1994 р. - професор Олександр Мельник.

Офіційний сайт - novsad.com

Кафедра плодівництва і виноградарства в науковому оргкомітеті IV Міжнародної конференції з проблем перед- і післязбиральної обробки та зберігання продукції садівництва
16.06.2019 10:01

16-18 червня 2019 р. у м. Скерневіце відбудеться IV міжнародна наукова конференція з проблем перед- та післязбиральної обробки і зберігання продукції садівництва, яку під егідою EUFRIN та EUVRIN проводить польський Інститут плодоовочівництва.

На практичному занятті з плодівництва виготовлено і встановлено вулики для осмій в інтенсивному саду Уманського НУСЧитати повністю

За ініціативи професора Олександра Мельника, та під керівництвом ст. викладача Андрія Чаплоуцького, студентами 21-кс групи на практичному занятті з вивчення особливостей покращення технологічного процесу запилення плодових насаджень, було виготовлено перші «домівки» для осмій. Матеріалом для чого використано стебла очерету звичайного (Phragmites australis). Саме в них самки відкладатимуть яйця та вирощуватимуть потомство, яке вже в наступному сезоні буде сприяти запиленню насадження яблуні збільшуючи їх урожайність.

Підведення пісумків ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади студентів  зі спеціальності «Садівництво та виноградарство»Читати повністю

Підведення пісумків ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади студентів зі спеціальності «Садівництво та виноградарство»

17–18 квітня 2019 р. відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади студентів зі спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство» серед студентів аграрних ВНЗ ІІІ–ІV рівнів акредитації. За результатами загального заліку перше місце посів Валерій Скрипніченко (Уманський національний університет садівництва), друге місце розділили Олексій Кононенко (Національний університет біоресурсів і природокористування України) та Іван Трушев (Уманський національний університет садівництва), а трете місце здобули Дар’я Терещенко (Національний університет біоресурсів і природокористування України) та Анна Шаповал (Таврійський державний агротехнологічний університет).

Практичний тур з плодівництва ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади  зі спеціальності «Садівництво та виноградарство»Читати повністю

Практичний тур з плодівництва ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Садівництво та виноградарство»

17 квітня 2019 року в спеціально підготовленій аудиторії корпусу № 2 було проведено практичний тур з плодівництва «Післясадивне обрізування саджанців» в рамках ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади студентів зі спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство».

Практичний тур з виноградарства ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Садівництво та виноградарство»Читати повністю