22.03.2019
Сьогодні розпочала свою роботу третя Міжнародна наукова Інтернет-конференція "Інновації в садівництві"Читати повністю

22 березня 2019 року в Уманському національному університеті садівництва розпочала свою роботу Третя Міжнародна наукова інтернет-конференція на тему “Інновації в садівництві”. Доповіді продовжують надходити! Надсилайте свої відгуки слід на адресу поштової скриньки vmaiboroda777@gmail.com і ми розмістимо їх на в розділі =Обговорення=.

22.03.2019
Відбувся «День саду Уманського національного університету садівництва (Сучасні тенденції в обрізуванні та захисті плодових дерев)Читати повністю

15 березня 2019 року відбувся науково-практичний семінар «День саду Уманського національного університету садівництва (Сучасні тенденції в обрізуванні та захисті плодових дерев)», який організований факультетом плодоовочівництва, екології та захисту рослин за участі науково-педагогічних працівників кафедри плодівництва і виноградарства.

23.11.2018
Проведено І тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Садівництво та виноградарство"Читати повністю

22 листопада 2018 року в Уманському національному університеті садівництва було проведено І тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Садівництво та виноградарство"

23.11.2018
Друга Всеукраїнська наукова студентська Інтернет-конференція "Інновації в садівництві"Читати повністю

22 листопада 2018 року кафедрою плодівництва і виноградарства УНУС проведено Другу Всеукраїнську наукову студентську інтернет-конференцію “Інновації в садівництві”. Робота проходила в наступних секціях: 1) Розсадництво; 2) Агротехніка, агрохімія, зрошення, захист рослин. Результати власних наукових досліджень у садівництві оприлюднили 13 молодих науковців Уманського національного університету садівництва.

25.10.2018
Практичне заняття з визначення активності виділення етилену плодамиЧитати повністю

Практичне заняття з визначення активності виділення етилену плодами

08 жовтня 2018 року на практичному занятті з післязбиральної доробки плодів, овочів і винограду студенти 21-с групи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин визначали активність виділення етилену у зразках яблук і груш.

Практичне заняття з розмноження рослин методом культури меристемЧитати повністю

Практичне заняття з розмноження рослин методом культури меристем

19 і 22 жовтня 2018 року на практичному занятті з прогресивних технологій в розсадництві студенти 21м-с групи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин вивчали розмноження рослин методом культури меристем, під час якого провели вичленення апікальної точки росту під електронним мікроскопом і бінокуляром та змоделювали висаджування експлантанта на живильне середовище.