12.07.2018
Моє стажування у Вроцлавському природничому університетіЧитати повністю

Моє стажування у Вроцлавському природничому університеті

Про місячне стажування викладача кафедри плодівництва і виноградарства Уманського НУС Яни Кравцової на кафедрі садівництва факультету біологічних наук та технологій Вроцлавського природничого університету, під керівництвом доктора хабілітованого Марії Лічнар-Маланчук.

08.07.2018
Участь кафедри в п’ятому Національному дні садуЧитати повністю

Участь кафедри в п’ятому Національному дні саду

5 червня 2018 року співробітники кафедри плодівництва і виноградарства Уманського НУС взяли участь у п’ятому Національному дні саду, що відбувся у ТОВ «Обрій».

Зустріч випускників Уманського НУСЧитати повністю

Зустріч випускників Уманського НУС

30 червня 2018 року на кафедру плодівництва і виноградарства завітали випускники Уманського НУС.

27.06.2018
90 років з дня народження професора Г. К. КарпенчукаЧитати повністю

90 років з дня народження професора Г. К. Карпенчука

27 червня 2018 року за ініціативи завідувача кафедри плодівництва та виноградарства професора О. В. Мельника проведено тематичне засідання присвячене 90-й річниця з дня народження професора Карпенчука Григорія Костянтиновича.

30.05.2018
Вітаємо з нагородою !Читати повністю

Вітаємо з нагородою !

23 травня 2018 року з нагоди Дня науки нагороджені викладачі кафедри плодівництва і виноградарства Уманського НУС кандидат сільськогосподарських наук Роман Яковенко і Андрій Чаплоуцький. Вітаємо!

Вітаємо із визнанням заслуг перед країною та Університетом!Читати повністю

Вітаємо із визнанням заслуг перед країною та Університетом!

Колектив кафедри плодівництва і виноградарства щиро вітає із офіційним врученням посвідчення про закінчення аспірантури своїх колег Мединського Ігора Андрійовича та Мельника Юрія Віталійовича! Бажаємо успіхів у здійсненні нових проектів, творчих звершень, нових креативних ідей у садівництві та наснаги!