20.03.2018
Навчальна практика студентів з обрізування крон плодових деревЧитати повністю

Навчальна практика студентів з обрізування крон плодових дерев

Відповідно до графіку навчально-виробничого процесу поточного року в саду НВВ Уманського національного університету садівництва проходять навчальну практику з обрізування та формування крон плодових дерев студенти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин.

20.03.2018
Дегустація яблукЧитати повністю

Дегустація яблук

Кафедрою плодівництва і виноградарства Уманського національного університету садівництва здійснюється цикл дегустацій свіжих плодів яблуні з участю проблемно-пошукової науково-дослідної групи «Післязбиральна обробка плодів інгібітором етилену». Дегустації періодично проходять у процесі тривалого зберігання плодів, чергова відбулася 12 березня 2018 р.

15.03.2018
Відтепер плануємо своє навчання за допомогою електронного розкладуЧитати повністю

Відтепер плануємо своє навчання за допомогою електронного розкладу

Вітаємо з можливість ефективного планування свого навчання за допомогою електронного розкладу занять! Детальніше про =Розклад занять МКР= Ви зможете ознайомитися на сторінці =Розклад занять=

22.12.2017
Працює Перша Всеукраїнська студентська наукова Інтернет-конференція "Інновації в садівництві"Читати повністю

22 грудня 2017 року проводить свою роботу Перша Всеукраїнська студентська наукова інтернет-конференція “Інновації в садівництві”. Результатами наукових досліджень в садівництві діляться з Вами чотири провідних аграрних ВУЗи України.

Вітаємо із закінченням аспірантури!Читати повністю

Вітаємо із закінченням аспірантури!

Колектив кафедри плодівництва і виноградарства щиро вітає із офіційним врученням посвідчення про закінчення аспірантури своїх колег Мединського Ігора Андрійовича та Мельника Юрія Віталійовича! Бажаємо успіхів у здійсненні нових проектів, творчих звершень, нових креативних ідей у садівництві та наснаги!

04.05.2018 р. буде проведено «День саду Уманського національного університету садівництва  (Сучасні тенденції в плодовому розсадництві)»
04.05.2018 р. буде проведено «День саду Уманського національного університету садівництва (Сучасні тенденції в плодовому розсадництві)»
04.05.2018 09:30

Запрошуємо до участі в «День саду Уманського національного університету садівництва (Сучасні тенденції в плодовому розсадництві)». Дата проведення - 04.05.2018 р.