03.03.2020
Практичне заняття з розсадництва "Закономірності проходження регенерації"Читати повністю

Практичне заняття з розсадництва "Закономірності проходження регенерації"

У лютому 2020 року студенти 11к-с та 21-с груп факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин під час лабораторних робіт з навчальної дисципліни "Розсадництво" заклали та провели експеримент "Закономірності проходження регенерації".

Вітаємо із визнанням заслуг перед країною та Університетом!Читати повністю

Вітаємо із визнанням заслуг перед країною та Університетом!

Колектив кафедри плодівництва і виноградарства Уманського НУС щиро вітає доцента Яковенка Романа Володимировича із Подякою Міністерства освіти і науки України! Бажаємо успіхів у здійсненні нових проектів, творчих звершень, нових креативних ідей у садівництві та наснаги!

05.12.2019
До 90-річчя з дня народження Грицаєнка Аркадія ОлександровичаЧитати повністю

До 90-річчя з дня народження Грицаєнка Аркадія Олександровича

Сьогодні, в день 90-річчя з дня народження, ми згадуємо добрим словом кандидата біологічних наук, фахівця в галузі плодівництва, учителя багатьох поколінь вчених-садоводів, і просто чудову людину й вірного сім’янина Аркадія Олександровича Грицаєнка.

05.12.2019
Захист кандидатської дисертації зі спеціальності 06.01.07 - плодівництво викладача кафедри плодівництва і виноградарства УНУС Шарапанюк Ольги СергіївниЧитати повністю

04.12.2019 р. відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.01.07 – плодівництво Шарапанюк Ольги Сергіївни на тему "Продуктивність відсадкового маточника підщеп яблуні залежно від субстрату й обробки регулятором росту в Правобережному Лісостепу України". Науковий керівник – Заслужений діяч науки і техніки України, доктор сільськогосподарських наук, професор Мельник Олександр Васильович, Уманський національний університет садівництва.

28.11.2019
Успішний попередній розгляд дисертації Полуніної Олександри Василівни Читати повністю

Успішний попередній розгляд дисертації Полуніної Олександри Василівни

27 листопада 2019 року відбулося засідання міжкафедрального фахового науково-практичного семінару "Плодівництво і виноградарство". У порядку денному - попередній розгляд дисертації Полуніної Олександри Василівни на тему "Способи вирощування двопровідникових саджанців яблуні на підщепі 54-118 у Правобережному Лісостепу України". Попередній захист пройшов успішно.

26.11.2019
Третя Всеукраїнська наукова студентська Інтернет-конференція "Інновації в садівництві"Читати повністю

26 листопада 2019 року кафедрою плодівництва і виноградарства УНУС проведено Третю Всеукраїнську наукову студентську інтернет-конференцію “Інновації в садівництві”. Робота проходила в наступних секціях: 1) Розсадництво; 2) Агротехніка, агрохімія, зрошення, захист рослин. Результати власних наукових досліджень у садівництві оприлюднили 8 молодих науковців Уманського національного університету садівництва та Ніціонального університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ).