25.04.2019
На практичному занятті з плодівництва виготовлено і встановлено вулики для осмій в інтенсивному саду Уманського НУСЧитати повністю

За ініціативи професора Олександра Мельника, та під керівництвом ст. викладача Андрія Чаплоуцького, студентами 21-кс групи на практичному занятті з вивчення особливостей покращення технологічного процесу запилення плодових насаджень, було виготовлено перші «домівки» для осмій. Матеріалом для чого використано стебла очерету звичайного (Phragmites australis). Саме в них самки відкладатимуть яйця та вирощуватимуть потомство, яке вже в наступному сезоні буде сприяти запиленню насадження яблуні збільшуючи їх урожайність.

23.04.2019
Практичний тур з виноградарства ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Садівництво та виноградарство»Читати повністю

23.11.2018
Проведено І тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Садівництво та виноградарство"Читати повністю

22 листопада 2018 року в Уманському національному університеті садівництва було проведено І тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Садівництво та виноградарство"

Практичне заняття з розмноження рослин методом культури меристемЧитати повністю

Практичне заняття з розмноження рослин методом культури меристем

19 і 22 жовтня 2018 року на практичному занятті з прогресивних технологій в розсадництві студенти 21м-с групи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин вивчали розмноження рослин методом культури меристем, під час якого провели вичленення апікальної точки росту під електронним мікроскопом і бінокуляром та змоделювали висаджування експлантанта на живильне середовище.

Зустріч випускників Уманського НУСЧитати повністю

Зустріч випускників Уманського НУС

30 червня 2018 року на кафедру плодівництва і виноградарства завітали випускники Уманського НУС.

30.10.2017
Заняття з вирощування декоративних плодових рослинЧитати повністю

Заняття з вирощування декоративних плодових рослин

19 жовтня 2017 року студенти 2 та 4 курсів факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин, під час заняття з декоративного садівництва, мали змогу наочно ознайомитися з особливостями вирощування садивного матеріалу та догляду за плодовими декоративними рослинами в умовах закритого ґрунту. На базі теплично-оранжерейного комплексу Уманського НУС, студенти вивчали як розмножують та культивують декоративно-листяні та квітучі рослини, які походять із зон Субтропіків і Тропіків.