Вірний урочистій клятві агронома-садоводаЧитати повністю

Вірний урочистій клятві агронома-садовода

Випускник факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Василь Швець продовжує легко вчитися і одночасно легко навчає інших улюбленій справі - "Плекати Землю Садами!".

19.09.2017
Вивчення класифікації плодових рослинЧитати повністю

Вивчення класифікації плодових рослин

11 і 14 вересня студенти третього курсу 31-п та 32-п груп на лабораторному занятті з навчальної дисципліни «Плодівництво» вивчали ботанічну класифікацію плодових рослин і їх групування за біологічно-виробничими ознаками.

15.09.2017
Кафедра плодівництва на семінарі з обслуговуючими кооперативамиЧитати повністю

Кафедра плодівництва на семінарі з обслуговуючими кооперативами

Про участь доцента кафедри плодівництва і виноградарства Романа Буцика у навчально-практичному семінарі «Створення регіонального навчально-практичного центру розвитку багатофункціональних кооперативів» (м. Черкаси, Управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА, 13 вересня 2017 року).

15.09.2017
Магістранти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин вчилися облаштовувати робоче місце науковцяЧитати повністю

На лабораторному занятті з елементами ділової гри навчальної дисципліни "Методологія та організації наукових досліджень" магістранти 11м-с та 11м-зґ груп факультету магістранти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського НУС вчилися облаштовували робоче місце науковця.

Удосконалення підготовки спеціалістів–плодоовочеводівЧитати повністю

Удосконалення підготовки спеціалістів–плодоовочеводів

Актуальні і для сьогодення матеріали з такою назвою опубліковано у 1999 році доцентом кафедри плодівництва і виноградарства Аркадієм Олексійовичем Бондаренком в «Збірнику наукових праць Уманської сільськогосподарської академії».

12.09.2017
Участь в регіональному науково-практичному семінарі «День саду в розсаднику «Твій горіх» »Читати повністю

25 серпня 2017 року доцент кафедри плодівництва і виноградарства Володимир Майборода взяв участь у регіональному науково-практичному семінарі «День саду в розсаднику «Твій горіх» »