30.03.2023
Інноваційні технології в садівництві Уманщини (матеріали виїзного заняття)Читати повністю

Інноваційні технології в садівництві Уманщини (матеріали виїзного заняття)

21 березня 2023 року докторанти кафедри плодівництва і виноградарства Уманського національного університету садівництва відвідали родинне садівниче господарство Заріцьких поблизу села Ладижинка.

21.03.2023
Виїздне практичне заняття з «Інноваційних технологій у садівництві»Читати повністю

Виїздне практичне заняття з «Інноваційних технологій у садівництві»

Школа садівництваЧитати повністю

Школа садівництва

17 березня 2023 року співробітники кафедри плодівництва і виноградарства провели навчання з обрізування плодових дерев в Уманській гімназії №2.

День саду Уманського НУСЧитати повністю

День саду Уманського НУС

10 березня 2023 року відбувся Міжнародний науково-практичний семінар «День саду Уманського національного університету садівництва (Сучасні тенденції в садівництві. Інноваційні технології вирощування малини)»

Міжнародний науково-практичний семінар «День саду УНУС»Читати повністю

Міжнародний науково-практичний семінар «День саду УНУС»

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародному науково-практичному семінарі «День саду УНУС (Сучасні технології в садівництві. Інноваційні технології вирощування малини)».

06.01.2023
ФУНДУКОВИЙ ПРОЕКТ АГРОХОЛДИНГА "ГАЛС АГРО"Читати повністю

ФУНДУКОВИЙ ПРОЕКТ АГРОХОЛДИНГА "ГАЛС АГРО"

Євген Лайтер - випускник УНУС, агроном найбільшого фундкового саду в Україні