Садівничий патентЧитати повністю

Садівничий патент

Винаходом «Спосіб визначення настання Т-стадії фенологічного розвитку плоду яблуні» (автори професор Олександр Мельник та випускник аспірантури Людмила Худік) запропоновано встановлювати момент її настання шляхом вимірювання величини кута розкриття лійки між центральною повздовжньою віссю та дотичною до бічної частини плоду в місці кріплення плодоніжки. (Деталі в тексті).

Ефективні рішення в зберіганні яблукЧитати повністю

Ефективні рішення в зберіганні яблук

За контрактами з компанією «Агрофреш» кафедра плодівництва і виноградарства Уманського національного університету садівництва протягом більш ніж десяти років удосконалює післязбиральну обробку плодів зареєстрованим в Україні продуктом «СмартФреш».

05.09.2017
На вшанування пам’яті Аркадія Олексійовича БондаренкаЧитати повністю

На вшанування пам’яті Аркадія Олексійовича Бондаренка

Кафедра плодівництва і виноградарства на своєму засіданні відзначила 85-річчя від народження Знатного садівника України доцента Аркадія Олексійовича Бондаренка. До Вашої уваги презентація про віхи його трудової діяльності.

29.08.2017
Участь кафедри плодівництва і виноградарства у районній виставці до Дня Незалежності УкраїниЧитати повністю

24 серпня у с. Паланка громада Уманського району святкувала 26-й День Незалежності України. До цього дійства долучилися науковці й співробітники кафедри плодівництва і виноградарства Уманського національного університету садівництва й представили свою експозицію на виставці поряд із виробниками сільськогосподарської та продовольчої продукції.

07.08.2017
Вийшов з друку червневий номер журналу «Новини садівництва», №2/2017Читати повністю

Вийшов з друку червневий номер журналу «Новини садівництва», №2/2017

Червневий номер науково-виробничого журналу «Новини садівництва» присвячено новим елементам ефективних технологій вирощування і тривалого зберігання плодів і ягід. Зацікавлені знайдуть актуальні матеріали захисту саду, особливості вирощування садивного матеріалу, агротехніки кісточкових і ягідних культур, опис нових сортів суниць та питання зберігання ягід, а також пропозиції садивного матеріалу, засобів проріджування зав’язі і захисту насаджень від шкідників і хвороб. Пропонуємо до перегляду зміст і короткий опис рубрик номеру.

07.05.2017
Огляд доповідей науково-практичного семінару "День саду Уманського НУС" (04.05.2017 р.)Читати повністю

Огляд доповідей науково-практичного семінару "День саду Уманського НУС" 04 травня 2017 р. від провідних науковців і фахівців садівничої справи, що охоплюють актуальні практичні питання сучасного промислового садівництва. Послухати і обговорити їх з'їхалися садоводи більш ніж 60 підприємств, що здійснюють освітню, наукову та практичну діяльність у галузі садівництва.