30.05.2018
Вітаємо з нагородою !Читати повністю

Вітаємо з нагородою !

23 травня 2018 року з нагоди Дня науки нагороджені викладачі кафедри плодівництва і виноградарства Уманського НУС кандидат сільськогосподарських наук Роман Яковенко і Андрій Чаплоуцький. Вітаємо!

Вітаємо із визнанням заслуг перед країною та Університетом!Читати повністю

Вітаємо із визнанням заслуг перед країною та Університетом!

Колектив кафедри плодівництва і виноградарства щиро вітає із офіційним врученням посвідчення про закінчення аспірантури своїх колег Мединського Ігора Андрійовича та Мельника Юрія Віталійовича! Бажаємо успіхів у здійсненні нових проектів, творчих звершень, нових креативних ідей у садівництві та наснаги!

11.05.2018
Зустріч із співробітниками Інституту виноградарства і виноробстваЧитати повністю

Зустріч із співробітниками Інституту виноградарства і виноробства

08 травня 2018 року кафедру плодівництва і виноградарства відвідала делегація Відділу механізації ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства ім. В.Є. Таїрова» НААН України

28.04.2018
Закриття ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади студентів  зі спеціальності «Садівництво і виноградарство»Читати повністю

Закриття ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади студентів зі спеціальності «Садівництво і виноградарство»

25–26 квітня 2018 р. відбувся ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади студентів зі спеціальності «Садівництво і виноградарство» серед студентів аграрних ЗВО ІІІ–ІV рівнів акредитації.

27.04.2018
Участь докторанта кафедри плодівництва і виноградарства в Міжнародній конференції «Нове промислове садівництво»Читати повністю

З 19 по 20 квітня 2018 року в с. Дніпровське Білозерського району Херсонської області асоціацією «Укрсадпром» проведено Міжнародну конференцію «Нове промислове садівництво». Конференція проходила в комплексі «Дельта Дніпра» (теоретична частина) та ТОВ «Енограй» (практична частина) на якій був доповідачем докторант кафедри плодівництва і виноградарства Яковенко Р.В.

27.04.2018
Практичний тур з плодівництва ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади  зі спеціальності „Садівництво і виноградарство”Читати повністю

Практичний тур з плодівництва ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Садівництво і виноградарство”

25 квітня 2018 року в спеціально підготовленій аудиторії корпусу №2 було проведено практичний тур з плодівництва "Післясадивне обрізування саджанців".