Згадуючи Олексія Семеновича АндрієнкаЧитати повністю

Згадуючи Олексія Семеновича Андрієнка

В рамках щорічного конкурсу окулірувальників було проведено зустріч його учасників з Якушечкіним В.В. який повідав маловідомі сторінки життєвого шляху доцента О.С.Андрієнка.

Конкурс окулірувальників ім. О.С. Андрієнка (фоторепортаж)Читати повністю

Конкурс окулірувальників ім. О.С. Андрієнка (фоторепортаж)

Фоторепортаж із щорічного конкурсу окулірувальників ім. О.С.Андрієнка проведений 07 серпня 2019 року кафедрою плодівництва і виноградарства факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва.

10.08.2019
Вітаємо переможців конкурсу окулірувальників ім. О. С. Андрієнка 2019 року!Читати повністю

Вітаємо переможців конкурсу окулірувальників ім. О. С. Андрієнка 2019 року!

У серпневі дні 2019 року студенти 21-с групи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського НУС взяли участь у щорічному конкурсі окулірувальників ім. О. С. Андрієнка.

14.06.2019
Практичне заняття з плодівництва у господарстві ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «Октан»Читати повністю

13 червня 2019 року студенти ІІІ курсу факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва в рамках програми вивчення навчальної дисципліни «Загальне плодівництво» відвідали промисловий сад підприємства ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «Октан». Віднедавна господарство винаймає землі в околицях села Кочержинці Уманського району Черкаської області для вирощування плодів яблуні та горіха на площі 108 га.

23.05.2019
На практичному занятті з дисципліни «Сучасні технології в садівництві та виноградарстві» в яблуневому саду голландського типу студенти Уманського НУС розгортали градозахисну сіткуЧитати повністю

З метою навчання студентів магістрів факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського НУС викладачем кафедри плодівництва і виноградарства Юрієм Мельником було проведено детальний інструктаж, щодо особливостей розгортання градозахисної сітки. Після інструктажу студентами було виконано всі необхідні операції.