Ефективні рішення в зберіганні яблукЧитати повністю

Ефективні рішення в зберіганні яблук

За контрактами з компанією «Агрофреш» кафедра плодівництва і виноградарства Уманського національного університету садівництва протягом більш ніж десяти років удосконалює післязбиральну обробку плодів зареєстрованим в Україні продуктом «СмартФреш».

14.04.2017
Конкурс "Післясадивне обрізування саджанців" для учасників Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Плодоовочівництво і виноградарство"Читати повністю

У статті інформується про перебіг конкурсу "Післясадивне обрізування саджанців", що відбувався 13 квітня 2017 року в Уманському НУС згідно програми ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Плодоовочівництво і виноградарство" 2016/2017 навчального року.

06.03.2017
Участь науково-педагогічних працівників Уманського НУС у конференції «Майстерня садівництва»Читати повністю

02 березня 2017 року в смт. Сутиски Тиврівського району Вінницької області відбулася конференція «Майстерня садівництва» організована компанією «Сингента». Серед учасників і доповідачів були представники Уманського національного університету садівництва.

30.11.2016
Дегустація плодівЧитати повністю

Дегустація плодів

На лабораторному занятті з плодівництва студенти 3 курсу факультету агрономії вчилися дегустувати плоди. Під час вивчення морфологічних ознак визначали смакові і товарні якості плодів різних сортів зерняткових культур.

15.11.2016
Міжнародний українсько-польський форум «Інтенсивний сад – 2016. Відповідальне садівництво»Читати повністю

09–10 листопада 2016 року в приміщенні Вінницької обласної філармонії відбувся Міжнародний українсько-польський форум «Інтенсивний сад – 2016. Відповідальне садівництво». Доповідачі - провідні фахівці в галузі садівництва та захисту рослин з України, Польщі, Угорщини. Висвітлено коли питань з вирощування садивного матеріалу, агротехніки, захисту саду, зберігання плодів.

10.11.2016
Студенти Уманського НУС взяли участь у закладання горіхового саду на ЖашківщиніЧитати повністю

Студенти Уманського НУС взяли участь у закладання горіхового саду на Жашківщині

3-4 листопада студенти 1, 3 та 5 курсів факультетів садова-паркового господарства і плодоовочівництва, екології та захисту рослин взяли активну участь у закладанні горіхового саду на Жашківщині.