02.11.2016
Оновлено рубрики "Історія розвитку кафедри" та "Наукові школи"Читати повністю

Оновлено рубрики "Історія розвитку кафедри" та "Наукові школи"

02 листопада 2016 року на сайті кафедри плодівництва і виноградарства було оновлено інформацію за рубриками "Наукові школи" і "Історія розвитку кафедри" (підрубрика "На кафедрі працювали"). Запрошуємо до перегляду! Дякуємо, що ви з нами! ))

01.11.2016
День відкритих дверей Читати повністю

День відкритих дверей

11 листопада 2016 року о 12-00 годині В АКТОВІЙ ЗАЛІ Уманський Національний Університет Садівництва проводить ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

01.11.2016
Студентів ознайомлять із можливостями освітньої платформи Moodle та Репозитарію університетуЧитати повністю

На кафедрі економічної кібернетики та інформаційних систем проводяться консультації студентів з метою ознайомлення та кращого засвоєння навичок роботи з системою Moodle та Репозитарієм.

04.05.2016
Інноваційні технології в навчальному процесі: контурне обрізування яблуніЧитати повністю

Інноваційні технології в навчальному процесі: контурне обрізування яблуні

У пору цвітіння яблуні в університетському дослідно-показовому саду голландського типу проведено контурне обрізування дерев на карликовій підщепі М.9. Експеримент розпочато кілька років тому з використанням розробленого на кафедрі плодівництва і виноградарства шаблону. Насадження закладено в 1995 р. отриманими з Нідерландів безвірусними саджанцями яблуні провідних сортів світової селекції.

03.03.2016

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Плодоовочівництво і виноградарство"