Остання редакція: 13 вересня 2017

Удосконалення підготовки спеціалістів–плодоовочеводів

Актуальні і для сьогодення матеріали з такою назвою опубліковано у 1999 році доцентом кафедри плодівництва і виноградарства Аркадієм Олексійовичем Бондаренком в «Збірнику наукових праць Уманської сільськогосподарської академії».

Запропоновано заходи, спрямовані на формування спеціаліста плодовода, овочевода і виноградаря у процесі викладання усіх дисциплін навчального плану, включаючи загальноосвітні. Наголошено на необхідності створення рекомендацій по раціональному використанню бюджету часу студентами, зміни стилю читання лекцій, потребі у виданні термінологічних словників з кожної дисципліни тощо.

85-річчя від народження знатного садівника України доцента Аркадія Олексійовича Бондаренка нещодавно відзначила на своєму засіданні кафедра плодівництва і виноградарства. Викладач навчального курсу "Виноградарство", автор ілюстрованого термінологічного словника "Виноградарство", співавтор підручника "Садівництво і виноградарство", ініціатор створення посібника "Виноградарство".

Олександр Мельник,

завідувач кафедри плодівництва і виноградарства