Остання редакція: 01 листопада 2016

Неопубліковані роботи (звіти з НДККР)

1. Удосконалення існуючих і розробка нових ефективних технологій у плодівництві і виноградарстві: звіт про НДККР кафедри плодівництва і виноградарства (проміжний) / О.В.Мельник, ___ та ін. – Уманський державний аграрний університет.– №ДР0101U004495.– 2008. – ___ с.
  2. Удосконалення практичної підготовки фахівців–плодоводів на основі моніторингу передового світового досвіду і запитів вітчизняного виробництва: звіт про НДР за темою №16/9 Мінагрополітики України (проміжний) / О.В.Мельник, Манзій В.В., Обіход Л.С. та ін.– ДР №0107U006984.– 2008.– 114 с.
  3. Наукове обґрунтування та створення високопродуктивного сортименту плодових культур, адаптованих до умов України, на основі методів клонової селекції: звіт про НДР за темою №16/11 Мінагрополітики України (проміжний) / О.В.Мельник, Майборода В.П., Слободяник Л.М. та ін.– ДР №0107U011355.– 2008.– 81 с.
  4. Дослідження ефективності продукту «SmartFresh» з метою реєстрації в Україні: звіт про НДДКР за договором з компанією «Erlich Solutions Zev Lidert», Польща / О.В.Мельник, О.О.Дрозд, Н.В.Бойчева, І.О.Мельник.– 2008.– 32 с., 19 табл.
  5. Удосконалення існуючих і розробка нових ефективних технологій у плодівництві і виноградарстві: звіт про НДККР кафедри плодівництва і виноградарства (проміжний) / О.В.Мельник, В.В.Заморський, В.П.Майборода та ін. – Уманський державний аграрний університет.– №ДР0101U004495.– 2009. – 120 с.
  6. Удосконалення практичної підготовки фахівців–плодоводів на основі моніторингу передового світового досвіду і запитів вітчизняного виробництва: звіт про НДККР за темою №16/9 Мінагрополітики України (заключний) / О.В.Мельник, В.В.Манзій, Л.С.Обіход та ін.– Уманський державний аграрний університет.–  ДР №0107U006984.– 2009.– 114 с.
  7. Наукове обґрунтування та створення високопродуктивного сортименту плодових культур, адаптованих до умов України, на основі методів клонової селекції: звіт про НДР за темою №16/11 Мінагрополітики України (заключний) / О.В.Мельник, В.П.Майборода, В.О.Осадчий та ін.– Уманський державний аграрний університет.– ДР №0107U011355.– 2009.– 176 с.
  8. Дослідження ефективності продукту SmartFresh: звіт про НДККР за договором з компанією «Erlich Solutions Zev Lidert», Польща / О.В.Мельник, В.Л.Мельник.– Уманський державний аграрний університет.– 2009.– 38 с.
  9. Удосконалення існуючих і розробка нових ефективних технологій у плодівництві і виноградарстві: звіт про НДККР кафедри плодівництва і виноградарства (проміжний) / О.В.Мельник, ___ та ін. – Уманський національний університет садівництва.– №ДР0101U004495.– 2010. – ___ с.
  10. Удосконалення існуючих і розробка нових ефективних технологій у плодівництві і виноградарстві: звіт про НДККР кафедри плодівництва і виноградарства (проміжний) / О.В.Мельник, ___ та ін. – Уманський національний університет садівництва.– №ДР0101U004495.– 2011. – ___ с.
  11. Уточнення рекомендацій з використання препарату SmartFresh™ для яблук сорту Ренет Симиренка і Голден Делішес з метою продовження тривалості їх зберігання і покращення смаку плодів протягом сезону 2010/2011 рр. в Україні: звіт про НДДКР за договором з компанією «Ром і Гаас Польща»  / О.В.Мельник, І.О.Мельник, І.О.Мелехова. – Уманський національний університет садівництва.– 2011. – 49 с.
  12. Fine tune reco for Renet Simirenko and Golden Delicious delaying harvest time, increasing crop and taste 2010/2011 season in Ukraine: Report on R & D / O.V.Melnyk, I.O.Melnyk, I.O.Melekhova. – Uman National Horticultural University. – 2011 . –  37 pp.
  13. Удосконалення технології зберігання плодів абрикоса з післязбиральною обробкою інгібітором етилену: звіт про НДДКР для компанії «Ром і Гаас Польща»  / О.В.Мельник, В.В.Пиркало. – Уманський національний університет садівництва.– 2011. – 34 с.
  14. The improvement of apricot fruit storage on postharvest treatment inhibitor of ethylene: Report on R & D / O.V.Melnyk, V.V.Pyrkalo. – Uman National Horticultural University. – 2011 . –  34 pp.
  15. Уточнення рекомендацій з використання препарату SmartFresh™ для яблук сорту Ренет Симиренка з метою продовження тривалості їх зберігання і покращення смаку плодів протягом сезону 2011/2012 рр. в Україні / О.В.Мельник, ___. – Уманський національний університет садівництва.– 2012. – ___ с.
  16. Fine tune recommendations SmartFresh™ for Renet Simirenko delaying harvest time, increasing crop and taste 2011/2012 season in Ukraine: Report on R & D / O.V.Melnyk, I.O.Melnyk, I.O.Melekhova. – Uman National Horticultural University. – 2012. –  __ pp. сокоінтенсивні технології – у садівництво». – Уманський національний університет садівництва, 1.12.2012.
  17. Пиркало В.В., Мельник О.В. Товарна продукція абрикоса з післязбиральною обробкою інгібітором етилену: стендова доповідь. – XXІХ Міжнар. наук.-виробн. семінар «Високоінтенсивні технології – у садівництво». – Уманський національний університет садівництва, 1.12.2012.
  18. Терещенко М.М., Мельник О.В. Показники урожайності яблуні під градозахисною сіткою за різних систем утримання грунту: стендова доповідь. – XXІХ Міжнар. наук.-виробн. семінар «Високоінтенсивні технології – у садівництво». – Уманський національний університет садівництва, 1.12.2012.
  19. Чаплоуцький А.М., Мельник О.В. Продуктивність яблуні залежно від способів і строків обрізування крони: стендова доповідь. – XXІХ Міжнар. наук.-виробн. семінар «Високоінтенсивні технології – у садівництво». – Уманський національний університет садівництва, 1.12.2012.
  20. Шарапанюк О.С., Мельник О.В. Облистяність маточних рослин М.9 та 54-118 залежно від субстрату для підгортання: стендова доповідь. – XXІХ Міжнар. наук.-виробн. семінар «Високоінтенсивні технології – у садівництво». – Уманський національний університет садівництва, 1.12.2012.