Остання редакція: 13 листопада 2016

№3 / 2016

Заснований за ініціативи кафедри плодівництва та виноградарства
Уманського національного університету садівництва

щоквартальний науково-виробничий журнал «Новини садівництва» видається з 1993 року.

Вересневий номер  науково-виробничого журналу «Новини садівництва»  присвячено новим елементам ефективних технологій вирощування і тривалого зберігання плодів.

На обкладинці – осіннє підрізування коренів яблуні в польському садівничому господарстві.

У рубриці «Актуально» подано матеріали щодо загрози пошкодження грушевих садів бактеріальним раком.

«Захист саду» містить поради щодо захисту насаджень зерняткових культур від бактеріального опіку.

Рубрику «Розсадництво» присвячено розгляду особливостей хімічної дефоліації саджанців у плодовому розсаднику та багатопровідниковим саджанцям.

У найбільш об’ємній рубриці «Агротехніка» висвітлено досвід досвід італійських садівників з формування й обрізування вісеподібної крони яблуні та стрункого веретена груші.

У рубриці «За рубежем» викладено заходи з модернізації контурного обрізування плодової стіни та нові напрямки у вирощуванні груші в США.

Рубрика «Нові культури і сорти» містить опис нової ягідної культури – ірги.

«Переробка, реалізація» містить інформацію щодо сучасних технологій зберігання плодів кісточкових культур і ягід.

Підписка в редакції або на сайті www.novsad.com

О.В. Мельник, головний редактор журналу