Остання редакція: 05 грудня 2019

Уманський НУС у науковому оргкомітеті міжнародної конференції «CAMA-2017» з проблем зберігання фруктів

18-22 червня 2017 р. у м. Варшава відбудеться 12 міжнародна наукова конференція з проблем зберігання фруктів у регульованому та модифікованому газовому середовищах (контрольована та модифікована атмосфера), яку під егідою міжнародної Асоціації наукового садівництва (ISHS) проводить польський Інститут садівництва.

У рамках чотириденної конференції відбудеться також професійна поїздка в логістичні центри і садівничі кооперативи, де учасники ознайомляться з новітніми досягненнями у сфері тривалого зберігання плодів, а також з науковою базою Інституту садівництва у м. Скерневіце.

Реферати виступів і стендових доповідей друкуватимуться в збірнику міжнародної Асоціації наукового садівництва «Acta Horticulturae», що реферується Web of Science.

Міжнародний науковий комітет конференції включає представників 24 наукових установ та освітніх закладів з чотирьох континентів і 18 країн світу, серед яких Уманський національний університет садівництва в особі доктора сільськогосподарських наук професора Олександра Мельника.

Більше інформації на сайті  http://www.cama2017.inhort.pl/en/cama-scientific

Володимир Майборода,
доцент кафедри плодівництва і виноградарства