Перший рівень вищої освіти (бакалаврський)

Матеріали

Дегустація нових столових сортів виноградуЧитати повністю

Дегустація нових столових сортів винограду

Аспірантом кафедри плодівництва і виноградарства Миколою Яровим було представлено для органолептичноі дегустаціі пʼять нових столових сортів винограду селекціі інституту виноградарства ім. Таїрова.

Підвищення кваліфікаціїЧитати повністю

Підвищення кваліфікації

Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Уманського НУС є одним із ключових факторів забезпечення якісної вищої освіти, адже стимулює наукову діяльність, сприяє міждисциплінарному обміну знаннями та створює можливості для професійного нетворкінгу.

Студентський науковий гуртокЧитати повністю

Студентський науковий гурток

Початок нового навчального 2024/2025 року відзначений активною діяльністю студентів факультету «Плодоовочівництва, екології та захисту рослин». В поточному навчальному семестрі було продовжено роботу чергових засідань студентського наукового гуртка кафедри плодівництва і виноградарства.

Навчальна практика з окуліруванняЧитати повністю

Навчальна практика з окулірування

На початку серпня 2024 року відбувалась фахова підготовка молодих фахівців з розсадницької галузі.