Другий рівень вищої освіти (магістерський)

Другий (магістерський) рівень вищої освіти, який відповідає восьмому рівню Національної рамки кваліфікацій і передбачає поглиблену фундаментальну, гуманітарну, соціально-економічну, психолого-педагогічну, спеціальну та науково-практичну підготовку. Заклад вищої освіти реалізує освітньо-професійні програми підготовки магістрів за спеціальностями IV рівня акредитації.

Ступінь магістра здобувається за освітньо-професійною або за освітньо-науковою програмою. Обсяг освітньо-професійної програми підготовки магістра становить 90–120 кредитів ЄКТС, обсяг освітньо-наукової програми — 120 кредитів ЄКТС. Освітньо-наукова програма магістра обов'язково включає дослідницьку (наукову) компоненту обсягом не менше 30 відсотків.

Особі, яка успішно виконала освітню програму підготовки магістра та пройшла атестаціюзаклад вищої освіти на підставі рішення екзаменаційної комісії присуджує ступінь магістра, присвоює відповідну кваліфікацію та видає документ про вищу освіту — диплом магістра.

Відкрита пропозиція

(за кошти державного бюджету та
за кошти фізичних або юридичних осіб)

Небюджетна пропозиція

(виключно
за кошти фізичних або юридичних осіб)

МАГІСТР МАГІСТР

1. ЄВІ з іноземної мови

2. Фаховий іспит

1. ЄВІ з іноземної мови

2. Фаховий іспит

Інформація для стейк-холдерів:

Свої відгуки та пропозиції щодо освітньо-професійної програми, будь ласка, надсилайте на поштову адресу:

кафедри плодівництва і виноградарства (plodivnytstvo@gmail.com)

чи гаранта ОП доцента Майбороди В. П. (vol.maiboroda.777@gmail.com)

Окреслення перспектив оволодіння професією садівничого спрямування - головне завдання для першокурсниківЧитати повністю

06 липня 2021 року студенти 11-т групи разом із доцентом кафедри плодівництва і виноградарства Володимиром Майбородою та доцентом кафедри технології зберігання і переробки зерна Ольгою Дрозд відвідалм садівниче господарство ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «Октан»».

Візит делегації кафедри плодівництва і виноградарства до Дослідної станції помології ім. Л. П. СимиренкаЧитати повністю

30 червня 2021 року в рамках підготовки кафедрою плодівництва і виноградарства Уманського НУС докторів філософії зі спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство», було проведено зустріч з потенційними стейкхолдерами – науковцями Дослідної станції помології ім. Л. П. Симиренка.

Вітаємо Мулєнок Яну Олександрівну із присудженням наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук зі спеціальності 06.01.07 - плодівництво!Читати повністю

Вітаємо Яну Олександрівну Мулєнок із присудженням наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук зі спеціальності 06.01.07 - плодівництво!

Вітаємо Бушилова Віктора Дмитровича із присудженням наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук зі спеціальності 06.01.07 - плодівництво!Читати повністю