Другий рівень вищої освіти (магістерський)

Другий (магістерський) рівень вищої освіти, який відповідає восьмому рівню Національної рамки кваліфікацій і передбачає поглиблену фундаментальну, гуманітарну, соціально-економічну, психолого-педагогічну, спеціальну та науково-практичну підготовку. Заклад вищої освіти реалізує освітньо-професійні програми підготовки магістрів за спеціальностями IV рівня акредитації.

Ступінь магістра здобувається за освітньо-професійною або за освітньо-науковою програмою. Обсяг освітньо-професійної програми підготовки магістра становить 90–120 кредитів ЄКТС, обсяг освітньо-наукової програми — 120 кредитів ЄКТС. Освітньо-наукова програма магістра обов'язково включає дослідницьку (наукову) компоненту обсягом не менше 30 відсотків.

Особі, яка успішно виконала освітню програму підготовки магістра та пройшла атестаціюзаклад вищої освіти на підставі рішення екзаменаційної комісії присуджує ступінь магістра, присвоює відповідну кваліфікацію та видає документ про вищу освіту — диплом магістра.

Відкрита пропозиція

(за кошти державного бюджету та
за кошти фізичних або юридичних осіб)

Небюджетна пропозиція

(виключно
за кошти фізичних або юридичних осіб)

МАГІСТР МАГІСТР

1. ЄВІ з іноземної мови

2. Фаховий іспит

1. ЄВІ з іноземної мови

2. Фаховий іспит

Інформація для стейк-холдерів:

Свої відгуки та пропозиції щодо освітньо-професійної програми, будь ласка, надсилайте на поштову адресу:

кафедри плодівництва і виноградарства (plodivnytstvo@gmail.com)

чи гаранта ОП доцента Майбороди В. П. (vol.maiboroda.777@gmail.com)

П'ята Всеукраїнська наукова студентська Інтернет-конференція "Інновації в садівництві"Читати повністю

26 листопада 2021 року відбулася П'ята Всеукраїнська наукова студентська інтернет-конференція “Інновації в садівництві”. Результати власних наукових досліджень у секціях "Розсадництво" і "Агротехніка, агрохімія, зрошення, захист рослин" оприлюднили 27 молодих науковців Уманського національного університету садівництва, Поліського національного університету (м. Житомир), Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного (м. Мелітополь), ВСП "Городищенський фаховий коледж УНУС" (м. Городище). Запрошуємо відгуки на доповіді учасників надсилати на адресу поштової скриньки plodivnytstvo@gmail.com.

Зустріч гарантів освітньої програми "Садівництво та виноградарство" зі стейкхолдерами з ПольщіЧитати повністю

10 листопада 2021 р. відбулася зустріч гарантів освітньої програми "Садівництво та виноградарство" Заморського В.В. (третій рівень вищої освіти), Яковенка Р.В. (перший рівень вищої освіти ) і Чаплоуцького А.М. (початковий рівень вищої освіти) зі стейкхолдерами – головний агроном Галаком Ігорем, та Павелом і Анетою Макаревіч – менеджерами компанії Fieldstone Investments II Sp. Z o. o. (Польща).

Оголошення про набір на курси підготовки до єдиного вступного іспиту (ЄВІ) для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня магістраЧитати повністю

Уманський національний університет садівництва оголошує набір на курси підготовки до єдиного вступного іспиту (ЄВІ) до вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра на основі диплому бакалавра.

Вітаємо Людмилу Миколаївну Худік із присудженням наукового ступеня кандидата технічних наук та отриманням диплома!Читати повністю

Вітаємо Людмилу Миколаївну Худік із присудженням наукового ступеня кандидата технічних наук зі спеціальності 05.18.13 – технологія консервованих і охолоджених харчових продуктів (технічні науки), а також її наукового керівника – доктора сільськогосподарських наук, професора Мельника Олександр Васильовича!