Остання редакція: 01 липня 2021

Початковий рівень вищої освіти (короткий цикл)

Початковий рівень (короткий цикл) вищої освіти відповідає шостому рівню Національної рамки кваліфікацій і передбачає здобуття особою загальнокультурної та професійно орієнтованої підготовки, спеціальних умінь і знань, а також певного досвіду їх практичного застосування з метою виконання типових завдань, що передбачені для первинних посад у відповідній галузі професійної діяльності.

Обсяг освітньо-наукової програми бакалавра становить 120—150 кредитів ЄКТС.

Здобуття вищої освіти в Україні на її початковому рівні передбачає успішне виконання особою відповідної освітньої або наукової програми, що є підставою для присудження освітньо-професійного ступеня молодший бакалавр.

Відкрита пропозиція

(за кошти державного бюджету та
за кошти фізичних або юридичних осіб)

Небюджетна пропозиція

(виключно за кошти фізичних або юридичних осіб)

МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР

1. Українська мова

2. Математика або історія України,
або іноземна мова, або біологія,
або георгафія, або фізика, або хімія

1. Українська мова

2. Математика або історія України,
або іноземна мова, або біологія,
або георгафія, або фізика, або хімія

Інформація для стейк-холдерів:

Свої відгуки та пропозиції щодо освітньо-професійної програми, будь ласка, надсилайте на поштову адресу:

кафедри плодівництва і виноградарства (plodivnytstvo@gmail.com)

чи гаранта ОП доцента Чаплоуцького А. М. (andrii_ch@ukr.net)

Окреслення перспектив оволодіння професією садівничого спрямування - головне завдання для першокурсниківЧитати повністю

06 липня 2021 року студенти 11-т групи разом із доцентом кафедри плодівництва і виноградарства Володимиром Майбородою та доцентом кафедри технології зберігання і переробки зерна Ольгою Дрозд відвідалм садівниче господарство ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «Октан»».

Візит делегації кафедри плодівництва і виноградарства до Дослідної станції помології ім. Л. П. СимиренкаЧитати повністю

30 червня 2021 року в рамках підготовки кафедрою плодівництва і виноградарства Уманського НУС докторів філософії зі спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство», було проведено зустріч з потенційними стейкхолдерами – науковцями Дослідної станції помології ім. Л. П. Симиренка.

Вітаємо Мулєнок Яну Олександрівну із присудженням наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук зі спеціальності 06.01.07 - плодівництво!Читати повністю

Вітаємо Яну Олександрівну Мулєнок із присудженням наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук зі спеціальності 06.01.07 - плодівництво!

Вітаємо Бушилова Віктора Дмитровича із присудженням наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук зі спеціальності 06.01.07 - плодівництво!Читати повністю