Початковий рівень вищої освіти (короткий цикл)

Початковий рівень (короткий цикл) вищої освіти відповідає шостому рівню Національної рамки кваліфікацій і передбачає здобуття особою загальнокультурної та професійно орієнтованої підготовки, спеціальних умінь і знань, а також певного досвіду їх практичного застосування з метою виконання типових завдань, що передбачені для первинних посад у відповідній галузі професійної діяльності.

Обсяг освітньо-наукової програми бакалавра становить 120—150 кредитів ЄКТС.

Здобуття вищої освіти в Україні на її початковому рівні передбачає успішне виконання особою відповідної освітньої або наукової програми, що є підставою для присудження освітньо-професійного ступеня молодший бакалавр.

Відкрита пропозиція

(за кошти державного бюджету та
за кошти фізичних або юридичних осіб)

Небюджетна пропозиція