Науково-практичний журнал Новини садівництва

Щоквартальний науково-виробничий журнал «Новини садівництва»

Заснований за ініціативи кафедри плодівництва та виноградарства Уманського національного університету садівництва

Видавався - з 1993 року до 2019 року.

Головний редактор - 1993 р. - професор Карпенчук Г. К.; з 1994 р. - професор Олександр Мельник.

Шоста Всеукраїнська наукова студентська Інтернет-конференція "Інновації в садівництві"Читати повністю

23 листопада 2022 року було проведено Шосту Всеукраїнську студентську наукову інтернет-конференція “Інновації в садівництві”

Вітаємо з успішним захистом докторської дисертації !Читати повністю

Вітаємо з успішним захистом докторської дисертації !

Вітаємо Яковенка Романа Володимировича із успішним захистом докторської дисертації зі спеціальності 06.01.07 - плодівництво!

День виноградаря, винороба та садівника УкраїниЧитати повністю

День виноградаря, винороба та садівника України

Вже традиційно у другу неділю листопада, в Україні офіційно відзначається День виноградаря, винороба та садівника.

Оголошується проведення 23 листопада 2022 року VІ Всеукраїнської студентської наукової інтернет-конференції “Інновації в садівництві”