Науково-практичний журнал Новини садівництва

Щоквартальний науково-виробничий журнал «Новини садівництва»

Заснований за ініціативи кафедри плодівництва та виноградарства Уманського національного університету садівництва

Видається - з 1993 року.

Головний редактор - 1993 р - професор Карпенчук Г. К.; з 1994 р. - професор Олександр Мельник.

Офіційний сайт - novsad.com

Майстер-клас з окулірування

Доцентом Володимиром Майбородою 7 серпня 2019 року проведено майстер-клас з окулірування.

Згадуючи Олексія Семеновича АндрієнкаЧитати повністю

Згадуючи Олексія Семеновича Андрієнка

В рамках щорічного конкурсу окулірувальників було проведено зустріч його учасників з Якушечкіним В.В. який повідав маловідомі сторінки життєвого шляху доцента О.С.Андрієнка.

Конкурс окулірувальників ім. О.С. Андрієнка (фоторепортаж)Читати повністю

Конкурс окулірувальників ім. О.С. Андрієнка (фоторепортаж)

Фоторепортаж із щорічного конкурсу окулірувальників ім. О.С.Андрієнка проведений 07 серпня 2019 року кафедрою плодівництва і виноградарства факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва.

Вітаємо переможців конкурсу окулірувальників ім. О. С. Андрієнка 2019 року!Читати повністю

Вітаємо переможців конкурсу окулірувальників ім. О. С. Андрієнка 2019 року!

У серпневі дні 2019 року студенти 21-с групи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського НУС взяли участь у щорічному конкурсі окулірувальників ім. О. С. Андрієнка.