Новації у вирощуванні ягід (матеріали виїзного заняття)Читати повністю

Новації у вирощуванні ягід (матеріали виїзного заняття)

6 березня 2024 року викладачі й аспіранти–садівники УНУС відвідали господарство «Молодецька ягода», що на околиці села Молодецьке Уманського району

День саду Уманського НУСЧитати повністю

День саду Уманського НУС

Запрошуємо взяти участь у щорічному науково-практичному семінарі "День саду УНУС", приурочений 95-річчю від дня народження професора С.Г. Власюка (Сучасні технології в садівництві. Інноваційні технології вирощування яблуні)»,

Новації в садівництві Уманщини (матеріали виїзного заняття)Читати повністю

Новації в садівництві Уманщини (матеріали виїзного заняття)

У третій декаді лютого викладачі й аспіранти знайомилися з садівничим господарством Заріцьких поблизу села Ладижинка (попередній візит відбувся минулої осені).

Чергова зустріч зі стейкхолдерамиЧитати повністю

Чергова зустріч зі стейкхолдерами

Завдяки плідній співпраці зі стейкхолдерами кафедра плодівництва і виноградарства Уманського НУС забезпечує високу якість підготовки майбутніх фахівців садівничої галузі.

29.02.2024
Студенти першокурсники зазирнули в сторінки історії Уманського НУСЧитати повністю

Студенти першокурсники зазирнули в сторінки історії Уманського НУС

Студенти 11-с групи разом з куратором Олександрою ПОЛУНІНОЮ відвідали музейну кімнату бібліотеки Уманського НУС

95 років від народження Степана Григоровича ВЛАСЮКАЧитати повністю

95 років від народження Степана Григоровича ВЛАСЮКА

27 лютого 2024 року виповнюється 95 років від дня народження Степана Григоровича ВЛАСЮКА, професора кафедри плодівництва і виноградарства тодішнього Уманського СГІ, авторитетного спеціаліста та науковця в галузі сортознавства плодових та ягідних культур.