26.11.2020
Четверта Всеукраїнська наукова студентська Інтернет-конференція "Інновації в садівництві"Читати повністю

26 листопада 2020 року кафедрою плодівництва і виноградарства УНУС проведено Четверту Всеукраїнську наукову студентську інтернет-конференцію “Інновації в садівництві”. Робота проходила в наступних секціях: 1) Розсадництво; 2) Агротехніка, агрохімія, зрошення, захист рослин. Результати власних наукових досліджень у садівництві оприлюднили 23 молодих науковців Уманського національного університету садівництва та Поліського національного університету (м. Житомир).

07.11.2020
Практичне заняття у винограднику господарства «Виноградар-Умані»Читати повністю

Практичне заняття у винограднику господарства «Виноградар-Умані»

13 жовтня 2020 року студенти 31-с групи та викладачі факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва відвідали господарство «Виноградар-Умані», що поблизу м. Христинівка.

29.09.2020
Вітаємо Олександру Василівну Полуніну із присудженням наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук зі спеціальності 06.01.07 - плодівництво!Читати повністю

28.09.2020
Практичне заняття в насадженнях лохини і жимолості їстівної в ТОВ "Агроплант"Читати повністю

Практичне заняття в насадженнях лохини і жимолості їстівної в ТОВ "Агроплант"

15 вересня 2020 року студенти-магістранти 21-мс, 21-мзґ груп та студенти третього курсу факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин під керівництвом викладачів кафедри плодівництва і виноградарства Уманського НУС В. П. Майбороди та О. С. Шарапанюк, відвідали господарство ТОВ "Агроплант", що знаходиться в селі Юрківка Уманського району Черкаської області.

27.06.2020
Захист кандидатської дисертації зі спеціальності 06.01.07 - плодівництво викладача кафедри плодівництва і виноградарства УНУС Полуніної Олександри ВасилівниЧитати повністю

24.06.2020 р. відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.01.07 – плодівництво Полуніної Олександри Василівнина тему "Способи вирощування двопровідникових саджанців яблуні на підщепі 54-118 у Правобережному Лісостепу України". Науковий керівник – кандидат сільськогосподарських наук, доцент Майборода Володимир Павлович, Уманський національний університет садівництва.

10.06.2020
Відбувся онлайн-екзамен з дисципліни "Спеціальне плодівництво" у 41-с групіЧитати повністю

Відбувся онлайн-екзамен з дисципліни "Спеціальне плодівництво" у 41-с групі

09.06.2020 року в 41-с групі проведено дистанційно екзамен з дисципліни "Спеціальне плодівництво".