Науково-практичний семінар «День саду Уманського НУС»

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародному науково-практичному семінарі «День саду Уманського НУС (Сучасні технології в садівництвіІнноваційні технології вирощування малини.

Захід відбудеться (On-line) 10 березня 2023 року. Початок о 1000.

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ:

1000 – Вітальне слово ректора Уманського національного університету садівництва, професора Олени НЕПОЧАТЕНКО.

1005 – Вступне слово голови Асоціації "Укрсадпром" Олександра МАТВІЙЦЯ.

1010 – «Особливості вирощування малини в Польщі» Igor GALAK, головний технолог; Andrzej TURKIEWICZ менеджер, компанія Fieldstone Investments II Sp. zo.o (Польща)

1030– «Застосування у насадженнях плодових культур продуктів Екоорганік» Олександр КАТЕРИНЧУК кандидат біол. наук, менеджер НВП «Екоорганік».

1050– «Сучасні та перспективні сорти в інтенсивній технології вирощування малини» Максим ЗАРІЦЬКИЙ, консультант GAC Group.

1110 «Стовбурові шкідники та заходи обмеження їх шкідливості в багаторічних насадженнях України» Юрій ЯНОВСЬКИЙ доктор с.-г. наук, професор кафедри захисту і карантину рослин Уманського НУС.

1130 «Елементи технології вирощування малини в закритому ґрунті» Євгеній РИБЧАК., директор ПП «Молодецька ягода».

1150 – «Особливості застосування в садах і ягідниках мікродобрив та біопрепаратів виробництва Мінераліс Україна» Юрій ЛІПСЬКИЙ кандидат екон. наук, директор ТОВ «Мінераліс Україна».

1210 «Особливості вирощування органічної малини» Володимир СІЛЕНКО, кандидат с.-г. наук, керівник напряму садівництво «БТУ Центр».

1230– «Захист ягідників препаратами від компанії Самміт-Агро Юкрейн» Андрій ОСИКОВИЙ, провідний спеціаліст із садівництва ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн».

1250– «Інноваційні методи вирощування малини в тунельних теплицях» Олег ДІДУХ, комерційний директор ТОВ "Ай Ті-Лінкс Сервіс", офіційний дистриб’ютор компанії "Haygrove Sp. z o.o." на території України.

Модератор: Володимир ЗАМОРСЬКИЙ доктор с.-г. наук, професор, завідувач кафедри плодівництва і виноградарства.