Науково-практичний семінар «День саду Уманського НУС»

Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичному семінарі «День саду Уманського національного університету садівництва».

Семінар відбудеться 06 березня 2020 року на базі Уманського національного університету садівництва.

Заїзд та реєстрація учасників 06 березня 2020 р. з 0800 год. за адресою: Черкаська область, м. Умань, вул. Інститутська, 1 (навчальний корпус №1).

Засідання розпочнеться о 1000 год. (актова зала).

Четверта Всеукраїнська наукова студентська Інтернет-конференція "Інновації в садівництві"Читати повністю

26 листопада 2020 року кафедрою плодівництва і виноградарства УНУС проведено Четверту Всеукраїнську наукову студентську інтернет-конференцію “Інновації в садівництві”. Робота проходила в наступних секціях: 1) Розсадництво; 2) Агротехніка, агрохімія, зрошення, захист рослин. Результати власних наукових досліджень у садівництві оприлюднили 23 молодих науковців Уманського національного університету садівництва та Поліського національного університету (м. Житомир).

Практичне заняття у винограднику господарства «Виноградар-Умані»Читати повністю

Практичне заняття у винограднику господарства «Виноградар-Умані»

13 жовтня 2020 року студенти 31-с групи та викладачі факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва відвідали господарство «Виноградар-Умані», що поблизу м. Христинівка.

Вітаємо Олександру Василівну Полуніну із присудженням наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук зі спеціальності 06.01.07 - плодівництво!Читати повністю

Практичне заняття в насадженнях лохини і жимолості їстівної в ТОВ "Агроплант"Читати повністю

Практичне заняття в насадженнях лохини і жимолості їстівної в ТОВ "Агроплант"

15 вересня 2020 року студенти-магістранти 21-мс, 21-мзґ груп та студенти третього курсу факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин під керівництвом викладачів кафедри плодівництва і виноградарства Уманського НУС В. П. Майбороди та О. С. Шарапанюк, відвідали господарство ТОВ "Агроплант", що знаходиться в селі Юрківка Уманського району Черкаської області.