Науково-практичний семінар «День саду Уманського НУС»

Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичному семінарі «День саду Уманського національного університету садівництва».

Семінар відбудеться 06 березня 2020 року на базі Уманського національного університету садівництва.

Заїзд та реєстрація учасників 06 березня 2020 р. з 0800 год. за адресою: Черкаська область, м. Умань, вул. Інститутська, 1 (навчальний корпус №1).

Засідання розпочнеться о 1000 год. (актова зала).

Шоста Всеукраїнська наукова студентська Інтернет-конференція "Інновації в садівництві"Читати повністю

23 листопада 2022 року було проведено Шосту Всеукраїнську студентську наукову інтернет-конференція “Інновації в садівництві”

Вітаємо з успішним захистом докторської дисертації !Читати повністю

Вітаємо з успішним захистом докторської дисертації !

Вітаємо Яковенка Романа Володимировича із успішним захистом докторської дисертації зі спеціальності 06.01.07 - плодівництво!

День виноградаря, винороба та садівника УкраїниЧитати повністю

День виноградаря, винороба та садівника України

Вже традиційно у другу неділю листопада, в Україні офіційно відзначається День виноградаря, винороба та садівника.

Оголошується проведення 23 листопада 2022 року VІ Всеукраїнської студентської наукової інтернет-конференції “Інновації в садівництві”