Науково-практичний семінар «День саду Уманського НУС»

Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичному семінарі «День саду Уманського національного університету садівництва».

Семінар відбудеться 06 березня 2020 року на базі Уманського національного університету садівництва.

Заїзд та реєстрація учасників 06 березня 2020 р. з 0800 год. за адресою: Черкаська область, м. Умань, вул. Інститутська, 1 (навчальний корпус №1).

Засідання розпочнеться о 1000 год. (актова зала).

Окреслення перспектив оволодіння професією садівничого спрямування - головне завдання для першокурсниківЧитати повністю

06 липня 2021 року студенти 11-т групи разом із доцентом кафедри плодівництва і виноградарства Володимиром Майбородою та доцентом кафедри технології зберігання і переробки зерна Ольгою Дрозд відвідалм садівниче господарство ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «Октан»».

Візит делегації кафедри плодівництва і виноградарства до Дослідної станції помології ім. Л. П. СимиренкаЧитати повністю

30 червня 2021 року в рамках підготовки кафедрою плодівництва і виноградарства Уманського НУС докторів філософії зі спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство», було проведено зустріч з потенційними стейкхолдерами – науковцями Дослідної станції помології ім. Л. П. Симиренка.

Вітаємо Мулєнок Яну Олександрівну із присудженням наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук зі спеціальності 06.01.07 - плодівництво!Читати повністю

Вітаємо Яну Олександрівну Мулєнок із присудженням наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук зі спеціальності 06.01.07 - плодівництво!

Вітаємо Бушилова Віктора Дмитровича із присудженням наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук зі спеціальності 06.01.07 - плодівництво!Читати повністю