Остання редакція: 24 серпня 2021

Участь науковців кафедри у ІІІ національному Дні Саду

У ІІІ національному Дні Саду взяли участь науковці кафедри плодівництва і виноградарства доценти Роман Яковенко та Володимир Майбородаа також викладач кафедри захисту і карантину рослин Олександр Фоменко.

Під головуванням кандидата с.-г. наук, заступника декана факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин, доцента кафедри плодівництва і виноградарства Уманського національного університету садівництва Романа Яковенка учасникам ІІІ національного Дня Саду було запропоновано вислухати доповіді щодо актуальних питань галузі.

Окрім загального модерування форуму Роман Яковенко виголосив доповідь про особливості ґрунтового й позакореневого удобрення яблуні.

Більш докладно про садівничий форум читайте у статті "Участь науковців факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського НУС у третьому національному Дні Саду".