Меню

Конференція On-line "Інновації в садівництві"

Конференція On-line
Конференція On-line
  • Періодичні інтернет-конференції уможливлюють швидке ознайомлення з дослідженнями, що проводяться у галузі садівництва, спрощують оприлюднення перед широким колом науковців суджень, висновків та пропозиції базованих на  собственних дослідженнях.

  • За результатами роботи конференцій матеріали тез доповідей будуть публікуватися в мережі Інтернет, а також випускатиметься збірник тез доповідей, який кожен автор матиме змогу отримати поштою через тиждень-два після проведення чергової конференції.

Тему, напрямки роботи (секції) чергової конференції,
а також детальну інформацію щодо її організації
можна знайти на сайті " Конференція On-line ".

Матеріали

Останні новини

СПІВПРАЦЯ З ВИРОБНИЦТВОМЧитати повністю

СПІВПРАЦЯ З ВИРОБНИЦТВОМ

Кафедра плодівництва і виноградарства Уманського національного університету славиться тісною співпрацею з виробництвом

Читати повністю

САДІВНИЧИЙ ВЕБІНАРЧитати повністю

САДІВНИЧИЙ ВЕБІНАР

Науковці кафедри плодівництва і виноградарства взяли участь в онлайн-вебінарі «Polyversum – ефективне застосування в органічному садівництві, ягідництві та овочівництві» за участі технічного менеджера чеської компанії-виробника Петра Рубака.

Читати повністю

ЛІТНЄ ОБРІЗУВАННЯ НАСАДЖЕНЬ ЯБЛУНІЧитати повністю

ЛІТНЄ ОБРІЗУВАННЯ НАСАДЖЕНЬ ЯБЛУНІ

Важливим елементом сучасної інноваційної технології вирощування плодів яблуні є застосування літніх термінів обрізування дерев, що виконується науковцями кафедри плодівництва і виноградарства

Читати повністю

Участь у конференції «Горизонт Європа 2025» Читати повністю

Участь у конференції «Горизонт Європа 2025»

26–27 червня 2025 року науковці кафедри плодівництва і виноградарства Уманського національного університету, взяли участь у заході з поширення інформації «Горизонт Європа” на 2025 рік та гранти Національного фонду досліджень України – нові можливості для українських науковців та інноваторів».

Читати повністю

Всі новини