Остання редакція: 24 серпня 2021

Четверта Всеукраїнська наукова студентська Інтернет-конференція "Інновації в садівництві"

26 листопада 2020 року Четверта Всеукраїнська студентська наукова інтернет-конференція “Інновації в садівництві” працювала в науступних секціях:

• Розсадництво;
  • Агротехніка, агрохімія, зрошення, захист рослин.

Результати власних наукових досліджень у садівництві оприлюднили 23 молодих науковців Уманського національного університету садівництва і Поліського національного університету (м. Житомир).

• Розсадництво

Ганжара В. С., Буцик Р. М. - науковий керівник – к. с.-г. н., доцент Буцик Р. М. (УНУС)
Вихід і якість садивного матеріалу винограду залежно від обробки чубуків стимулятором Гуміфілд в НВВ Уманського НУС

Новицька В. В. , Пелехата Н. П. – науковий керівник – к. с.-г. н., викладач Пелехата Н. П. (Поліський НУ)
Романюк К.Б., Полуніна О. В. - науковий керівник – к. с.-г. н., викладач Полуніна О. В. (УНУС)
  •  Агротехніка, агрохімія, зрошення, захист рослин
Мельник М. Ю., Буцик Р. М. - науковий керівник – к. с.-г. н., доцент Буцик Р. М. (УНУС)
Лебідь М. М., Буцик Р. М. - науковий керівник – к. с.-г. н., доцент Буцик Р. М. (УНУС)
Сироватень А. С., Буцик Р. М. - науковий керівник – к. с.-г. н., доцент Буцик Р. М. (УНУС)
Яровий М. С., Буцик Р. М. - науковий керівник – к. с.-г. н., доцент Буцик Р. М. (УНУС)
Кузіна Т. М., Мельник Ю. В., Шарапанюк О.С. - наукові керівники – к. с.-г. н., викладач Шарапанюк О.С., викладач Мельник Ю. В. (УНУС)
Ярмоленко О.В., Мельник Ю. В., Полуніна О. В. - наукові керівники – викладач Мельник Ю. В., к. с.-г. н., викладач Полуніна О. В. (УНУС)
Комаров М. І., Шарапанюк О. С. – науковий керівник – к. с.-г. н., викладач Шарапанюк О.С. (УНУС)
Місяць В. Й., Чаплоуцький А. М. – науковий керівник – к. с.-г. н., викладач Чаплоуцький А. М. (УНУС)
Рудюк Є. В., Чаплоуцький А. М. – науковий керівник – к. с.-г. н., викладач Чаплоуцький А. М. (УНУС)
Чумаченко А. О., Чаплоуцький А. М. – науковий керівник – к. с.-г. н., викладач Чаплоуцький А. М. (УНУС)
Данченко В., Яковенко Р. В. – науковий керівник – к. с.-г. н., викладач Яковенко Р. В. (УНУС)
Дудник І. В., Яковенко Р. В. – науковий керівник – к. с.-г. н., викладач Яковенко Р. В. (УНУС)
Козуб Д., Яковенко Р. В. – науковий керівник – к. с.-г. н., викладач Яковенко Р. В. (УНУС)
Мовчан К.Я., Яковенко Р. В. – науковий керівник – к. с.-г. н., викладач Яковенко Р. В. (УНУС)
Трофінова Т., Яковенко Р. В. – науковий керівник – к. с.-г. н., викладач Яковенко Р. В. (УНУС)
Бондар Є., Заморський В. В. – науковий керівник – д. с.-г. н., професор Заморський В. В. (УНУС)
Дергун О., Заморський В. В. – науковий керівник – д. с.-г. н., професор Заморський В. В. (УНУС)
Зенченко Б., Заморський В. В. – науковий керівник – д. с.-г. н., професор Заморський В. В. (УНУС)
Ладиженський М., Заморський В. В. – науковий керівник – д. с.-г. н., професор Заморський В. В. (УНУС)
Степанова О., Заморський В. В. – науковий керівник – д. с.-г. н., професор Заморський В. В. (УНУС)

Учасники конференції, їх наукові керівники та доповіді наведено в таблиці за відповідними посиланнями на спеціалізованому сайті =Конференція On-Line. Кафедра плодівництва і виноградарства Уманського НУС=

Щоб переглянути чи скачати доповідь у форматі *.pdf достатньо активувати тезу натисканням її назви лівою кнопкою миші.

Свої відгуки на доповіді учасників надсилайте на адресу поштової скриньки plodivnytstvo@gmail.com
і ми розмістимо на сайті =Конференція On-Line. Кафедра плодівництва і виноградарства Уманського НУСв розділі =Обговорення=.