Перший рівень вищої освіти (бакалаврський)

Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти відповідає сьомому рівню Національної рамки кваліфікацій і передбачає здобуття особою теоретичних знань та практичних умінь і навичок, достатніх для успішного виконання професійних обов'язків за обраною спеціальністю.

Нормативний термін навчання визначається програмою, але не може перевищувати чотирьох—п'яти років. Нормативний термін навчання осіб, що мають освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста за відповідною до напряму підготовки спеціальністю, зменшується на один — два роки. Освітньо-наукова програма бакалавра становить 180—240 кредитів ЄКТС (Європейської системи трансферу оцінок).

Особи, які успішно пройшли державну атестацію, отримують документи встановленого зразка про здобуття вищої освіти за відповідним напрямом підготовки та кваліфікації бакалавра.

Відкрита пропозиція

(за кошти державного бюджету та
за кошти фізичних або юридичних осіб)

Небюджетна пропозиція

(виключно за кошти фізичних або юридичних осіб)

БАКАЛАВР  БАКАЛАВР

2. Математика або історія України,
або георгафія, або фізика, або хімія

2. Математика або історія України,
або георгафія, або фізика, або хімія

БАКАЛАВР
(зі скороченим терміном навчання)

БАКАЛАВР
(зі скороченим терміном навчання)

2. Історія України

3. Фаховий іспит

2. Історія України або математика,
або іноземна мова, або біологія,
або географія, або фізика, або хімія

Інформація для стейк-холдерів:

Свої відгуки та пропозиції щодо освітньо-професійної програми, будь ласка, надсилайте на поштову адресу:

кафедри плодівництва і виноградарства (plodivnytstvo@gmail.com)

чи гаранта ОП доцента Яковенка Р. В. (plodroma@ukr.net)

Матеріали

П'ята Всеукраїнська наукова студентська Інтернет-конференція "Інновації в садівництві"Читати повністю

26 листопада 2021 року відбулася П'ята Всеукраїнська наукова студентська інтернет-конференція “Інновації в садівництві”. Результати власних наукових досліджень у секціях "Розсадництво" і "Агротехніка, агрохімія, зрошення, захист рослин" оприлюднили 27 молодих науковців Уманського національного університету садівництва, Поліського національного університету (м. Житомир), Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного (м. Мелітополь), ВСП "Городищенський фаховий коледж УНУС" (м. Городище). Запрошуємо відгуки на доповіді учасників надсилати на адресу поштової скриньки plodivnytstvo@gmail.com.

Зустріч гарантів освітньої програми "Садівництво та виноградарство" зі стейкхолдерами з ПольщіЧитати повністю

10 листопада 2021 р. відбулася зустріч гарантів освітньої програми "Садівництво та виноградарство" Заморського В.В. (третій рівень вищої освіти), Яковенка Р.В. (перший рівень вищої освіти ) і Чаплоуцького А.М. (початковий рівень вищої освіти) зі стейкхолдерами – головний агроном Галаком Ігорем, та Павелом і Анетою Макаревіч – менеджерами компанії Fieldstone Investments II Sp. Z o. o. (Польща).

Оголошення про набір на курси підготовки до єдиного вступного іспиту (ЄВІ) для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня магістраЧитати повністю

Уманський національний університет садівництва оголошує набір на курси підготовки до єдиного вступного іспиту (ЄВІ) до вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра на основі диплому бакалавра.

Вітаємо Людмилу Миколаївну Худік із присудженням наукового ступеня кандидата технічних наук та отриманням диплома!Читати повністю

Вітаємо Людмилу Миколаївну Худік із присудженням наукового ступеня кандидата технічних наук зі спеціальності 05.18.13 – технологія консервованих і охолоджених харчових продуктів (технічні науки), а також її наукового керівника – доктора сільськогосподарських наук, професора Мельника Олександр Васильовича!