Остання редакція: 05 грудня 2019

Робота секції "Агрономія" Всеукраїнської наукової конференції молодих учених

10 травня 2016 року викладачі та аспіранти кафедри плодівництва і виноградарства Уманського національного університету садівництва взяли участь у Всеукраїнській науковій конференції молодих учених «Актуальні проблеми садівництва в сучасній аграрній науці».

На пленарному засіданні аспірант Юрій Мельник виступив з доповіддю на актуальну тему «Продуктивність насаджень яблуні під градозахисною сіткою залежно від утримання ґрунту й удобрення азотом» (науковий керівник професор О. В. Мельник).

На секційному засіданні "Агрономія" учасники вислухали цікаві доповіді по новітніх дослідженнях з агротехніки ведення промислових насаджень яблуні (викладач Чаплоуцький А.М. та аспіранти Мельник Ю. В., Мединський І. А., Кравцова Я. О., Шпичко Д. О.), а також вирощування садивного матеріалу даної культури (аспірант Полуніна О. В.).

У науковій дискусії взяли участь викладачі кафедри плодівництва і виноградарства, а молоді науковці – аспіранти, магістранти і студенти-дипломники факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин набули досвіду наукового спілкування.

Петро Головатий, к.с.г.н, доцент кафедри плодівництва і виноградарства,

керівник секції "Агрономія"

Фото Слободяник Л. М. та з сайту