Остання редакція: 23 листопада 2022

Шоста Всеукраїнська наукова студентська Інтернет-конференція "Інновації в садівництві"

23 листопада 2022 року  Шоста Всеукраїнська студентська наукова інтернет-конференція “Інновації в садівництві” працює в трьох секціях:

2-Розсадництво;

3-Агротехніка, агрохімія, зрошення, захист рослин;

9- Економіка, маркетинг, логістика

Результати власних наукових досліджень у садівництві оприлюднили 8 молодих науковців Уманського національного університету садівництва і Городищенський фаховий коледж Уманського національного університету садівництва.

Учасники конференції, їх наукові керівники та доповіді наведено на спеціалізованому сайті =Конференція On-Line. Кафедра плодівництва і виноградарства Уманського НУС=

Щоб переглянути чи скачати доповідь у форматі *.pdf достатньо активувати тезу натисканням її назви лівою кнопкою миші.

Свої відгуки на доповіді учасників надсилайте на адресу поштової скриньки andrii_ch@ukr.net
і ми розмістимо на сайті =Конференція On-Line. Кафедра плодівництва і виноградарства Уманського НУСв розділі =Обговорення=.