Остання редакція: 28 листопада 2019

Друга Всеукраїнська наукова студентська Інтернет-конференція "Інновації в садівництві"

22 листопада 2018 року Друга Всеукраїнська студентська наукова інтернет-конференція “Інновації в садівництві” працювала в науступних секціях:

• Розсадництво;
  • Агротехніка, агрохімія, зрошення, захист рослин.

Результати власних наукових досліджень у садівництві оприлюднили 13 молодих науковців Уманського національного університету садівництва.

• Розсадництво

Самчук А. М., Полуніна О. В. - науковий керівник – к. с.-г. н., доцент Майборода В. П. (УНУС)

Показники росту двопровідникових саджанців яблуні сорту Флоріна на підщепі 54-118 залежно від щільності розміщення в розсаднику

Мальцев М. О., Полуніна О. В. - науковий керівник – к. с.-г. н., доцент Майборода В. П. (УНУС)

Діаметр саджанців яблуні сорту Флоріна на підщепі 54-118 залежно від висоти окулірування і способу створення двох провідників

Добродзій О. Г., Полуніна О. В. - науковий керівник – к. с.-г. н., доцент Майборода В. П. (УНУС)

Параметри крони двопровідникових саджанців яблуні залежно від висоти щеплення і способу стимулювання кроноутворення

• Агротехніка, агрохімія, зрошення, захист рослин

Кравченко Н.В. - науковий керівник – к. с.-г. н., доцент Буцик Р. М. (УНУС)

Продуктивність малини сорту Зюгана залежно від обрізування

Марков В. - науковий керівник – д. с.-г. н., професор Заморський В. В. (УНУС)

Ріст і продуктивність насаджень яблуні залежно від способів обрізування

Литвиненко Ю. М. - науковий керівник – к. с.-г. н., ст. викладач Чаплоуцький А. М. (УНУС)

Параметри крони дерев яблуні сорту Гала залежно від способу і строку обрізування

Скрипніченко В. О. - науковий керівник – к. с.-г. н., ст. викладач Чаплоуцький А. М. (УНУС)

Активність росту яблуні сорту Голден Делішес залежно від способу і строку обрізування крони в умовах НВВ Уманського НУС

Тодосійчук І. В. - науковий керівник – к. с.-г. н., ст. викладач Чаплоуцький А. М. (УНУС)

Продуктивність насаджень і якість плодів яблуні залежно від строку обрізування крони

Тодосійчук О. В. - науковий керівник – к. с.-г. н., ст. викладач Чаплоуцький А. М. (УНУС)

Активність росту дерев яблуні залежно від строку контурного обрізування крони

Трушев І. М. - науковий керівник – к. с.-г. н., ст. викладач Чаплоуцький А. М. (УНУС)

Стан листкового апарату дерев яблуні сорту Джонаголд залежно від строку обрізування

Маркова А. - науковий керівник – д. с.-г. н., професор Заморський В. В. (УНУС)

Особливості росту і плодоношення насаджень малини

Хода Н. - науковий керівник – к. с.-г. н., доцент Яковенко Р. В. (УНУС)

Ріст і плодоношення ожини в умовах Вінницької області

Хода М. - науковий керівник – к. с.-г. н., доцент Яковенко Р. В. (УНУС)

Продуктивність груші в умовах Вінницької області

Учасники конференції, їх наукові керівники та доповіді наведено в таблиці за відповідними посиланнями на спеціалізованому сайті =Конференція On-Line. Кафедра плодівництва і виноградарства Уманського НУС=

Щоб переглянути чи скачати доповідь у форматі *.pdf достатньо активувати тезу натисканням її назви лівою кнопкою миші.

Свої відгуки на доповіді учасників надсилайте на адресу поштової скриньки vmaiboroda777@gmail.com
і ми розмістимо на сайті =Конференція On-Line. Кафедра плодівництва і виноградарства Уманського НУСв розділі =Обговорення=.