Остання редакція: 28 листопада 2019

Вірний урочистій клятві агронома-садовода

Василь Швець, випускник УНУС 1994 року

Ось так вміє господарювати Василь Швець (Wasyl Shvets) - випускник факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин (факультет тоді називався "Плодівництва і виноградарства").

І до сьогодні залишається вірним урочистій клятві агронома-садовода, яку дав 1989 року на Посвяті в студенти.

Василь Антонович частий гість нашої кафедри, адже саме тут він виконував свою першу студентську наукову роботу під керівництвом професора Мельника О.В. (тоді доцента). Відвідувач майже всіх семінарів по садівництву. Робота присвячена вдосконаленню технології вирощування ягід суниці із розсади фріго.

Василь Швець продовжує легко вчитися і одночасно легко навчає інших улюбленій справі - з умінням і наснагою: "Плекати Землю Садами!".

Доцент Володимир Майборода