Меню
Остання редакція: 30 вересня 2021

Випускники 2015 року

Глушко Павло

Дипломна робота на тему "Продуктивність груші сорту Золотоворітська залежно від ґрунтового удобрення і позакореневого підживлення в ННВВ Уманського НУС" успішно захищена під керівництвом кандидата с.-г. наук, доцента Яковенка Р.В.

Працює на посаді агронома-садовода ТОВ «Придніпровський» (Дніпропетровська область)

Скрипник В’ячеслав Вікторович

Дипломна робота на тему "Порівняльна ефективність формування винограду в ННВВ Уманського НУС" на прикладі сорту Аркадія успішно захищена під керівництвом кандидатів с.-г. наук, доцентів Манзія В. В. і Головатого П. А. 

У 2021 році захистив дисертацію доктора філософії зі спеціальності 203 Садівництво та виноградарство в ННЦ "Інститут виноградарства і виноробства ім. В. Є. Таїрова" на тему "Оцінка рівня прояву ознак технологічності та адаптивності перспективних інтродукованих безнасінневих генотипів і гібридних популяцій власної селекції для розвитку вітчизняного виробництва кишмишу та консервованої продукції з винограду».

Працює на посаді завідуючого сектору сортовивчення та ампелографії ННЦ "Інститут виноградарства і виноробства ім. В. Є. Таїрова".

Останні новини

Сучасні технології в садівництві Уманщини (матеріали виїзного заняття)Читати повністю

Сучасні технології в садівництві Уманщини (матеріали виїзного заняття)

У третій декаді вересня 2023 року докторанти кафедри плодівництва і виноградарства ознайомились зі станом насаджень садівничого господарства Заріцьких у другій половині вегетації (попередній візит відбувся напровесні цього сезону).

Читати повністю

Сучасні технології вирощування горіхоплідних культур (матеріали виїзного семінару)Читати повністю

Сучасні технології вирощування горіхоплідних культур (матеріали виїзного семінару)

На початку вересня викладачі і студенти 41-с та докторанти 21-дфс груп кафедри плодівництва і виноградарства Уманського національного університету садівництва відвідали крупнотоварну плантацію фундука (ліщина крупноплідна) поблизу міста Тетіїв на Київщині.

Читати повністю

Заслужена нагородаЧитати повністю

Заслужена нагорода

Колектив кафедри плодівництва і виноградарства Уманського НУС щиро вітає свого колегу із визнанням здобутків у науково-педагогічній діяльності!

Читати повністю

Перша практика першокурсниківЧитати повністю

Перша практика першокурсників

Студенти першого курсу факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин активно долучилися до покращення благоустрою території університету.

Читати повністю

Всі новини