Меню
Остання редакція: 05 грудня 2019

Успішний попередній розгляд дисертації Чаплоуцького Андрія Миколайовича

1. Виголошення доповіді
1. Виголошення доповіді

18 травня 2016 року відбулося засідання міжкафедрального фахового науково-практичного семінару "Плодоовочівництво і виноградарство".

У порядку денному - попередній розгляд кандидатської дисертації Чаплоуцького Андрія Миколайовича на тему "Продуктивність яблуні залежно від способу і строку обрізування крони в умовах Правобережного Лісостепу України".

Науковий керівник: Мельник Олександр Васильович, завідувач кафедри плодівництва і виноградарства Уманського НУС, доктор с.-г. наук, професор, "Відмінник аграрної освіти та науки" (І, ІІ, ІІІ ступенів), Заслужений діяч науки і техніки України.

Засідання фахового семінару пройшло під головуванням заступника голови семінару, завідувача кафедри овочівництва, доктора с.-г. наук, професора Улянич Олени Іванівни.

Дисертант доповів основні результати власних досліджень, які були виконані в інтенсивному яблуневому саду ННВВ Уманського національного університету садівництва досліджень, відповів на запитання членів та гостей семінару, вислухав зауваження та пропозиції щодо вдосконалення виступу.

В роботі семінару взяли участь більше двадцяти науковців Уманського НУС, які задали фахові запитання доповідачу.

У своїх виступах члени семінару висловили свої зауваження, відмітили недоліки та позитивні сторони дисертаційної роботи А.М. Чаплоуцького.

За результатами голосування члени фахового міжкафедрального науково-практичного семінару "Плодоовочівництво і виноградарство" одноголосно визнали актуальність і достовірність представлених результатів досліджень а також їх відповідність паспорту спеціальності.

За підсумками голосування дисертаційну роботу Чаплоуцького А. М. одноголосно рекомендовано до розгляду в спеціалізованій вчені раді.

 

Секретар фахового семінару,
доцент Володимир Майборода